Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Van itt olyan lány, akivel az...

Van itt olyan lány, akivel az anyja rivalizál?Ha igen, miben, milyen módon?

Figyelt kérdés
Nálunk 21 év korkülönbség van, de mindig nagyon fiatalosan öltözött, mindig elmesélgette, hogy őt hány pasi nézte meg, hányan szólitották le, stb..

2020. okt. 22. 10:03
 1/7 anonim ***** válasza:
98%
Az enyémre rájön az 5perc,és elkezd velem genyózni, meg orrolni rám, mert én milyen fiatal, szép és vékony vagyok, mennyi lehetőségem van még. Egyre többször van ilyen, már nagyon elegem van belőle.
2020. okt. 22. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%

Ezek az anyukák nem tudják megemészteni, hogy az idő eljárt felettük.

Az idő az ilyen, de ezt már csak nektek kell megélnetek, amíg fiatalok vagytok.

2020. okt. 22. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
10%
Nyilván nem ilyen vonatkozásban érted, kérdező, de mi anyuval pl. hülyeségből odamondogatunk egymásnak, fenyegetjük egymást viccből, tehát így kekeckedünk egymással szóban, vagy játékból verekedünk, birkózunk is akár.
2020. okt. 22. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
84%

Igen. Én anyukám ilyen volt, amikor tini lettem, amikor kezdtem nőiesedni. Állandóan leszólt, hogy ronda vagyok, hogy nehogy ezt vagy azt felhúzzam, mert mennyire csúnya vagyok benne. Mindig le akart beszélni teljesen átlagos ruhákról is, hogy abban még rondább vagyok.

Egyébként nagyon szép, csinos, dekoratív nő volt. Totál nem értettem, hogy miért pont ilyen áron kell neki a megerősítés.

Pár évig tartott ez az időszak. Utána nem tudom, mi történt, de elkezdett állandóan dicsérni, hogy milyen szép vagyok, csinos, stb. Olyan ruhákra akart rábeszélni, amiket sose húztam volna fel, mert túl kihívóak. De nyilván a korábbiak miatt már nem hiszem el, amit mond.

2020. okt. 22. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
63%

Nálunk 40 év van köztünk. 11 körül, mikor elkezdtem nőiesedni, állandóan beszólt, hogy ribi vagyok... Meg mindig beszólt vagy a járásom miatt, vagy mert csúnya vagyok... "Szépséged párosul a kedvességeddel". Soha nem mondta, hogy szép vagyok. Nálam is, még a szőrtelenítést is tiltott, gimiben lyukas ruhában járatott. Meg azt is tiltotta, hogy feszülős legyen a ruha.


Folton azt mondogatta, hogy neki ez nem volt, akkor neki minek. Például fogszabályzó... 40 éve még nem olyan volt a fogorvostudomány, illetve ő is rakathatott volna fel magának felnőttként...


Még 18 felett is megszabta, hogy például 5 centit nem vágathatok a hajamból... Ha megtudta, hogy valalinek teszem, elkezdett izélni, hoyy ilyen csúmya kinek kell, meg tiltott mindenkitől, még huszonévesen is, mert k...rva vagyok, miközben ők hangosan dugtak... Ilyen tamponért, minimális szempillaspirálért megkaptam, hogy k...va vagyok.


Meg kb. rajtam verte le, hogy ő nem fiatal és az én bűnöm lenne, hogy ő már nem. 23 évesen a kollégájának a barátját fizette le, hogy figyeljen engem a városban.... Folyamatosan kutatott, túrkált, minden nap megalázott. Kb. azt is megszabta volna, hogy mikor pisilhetek... Nem én tehettem róla, hogy 40 évesen szült. Meg ő is volt fital hipp-hopp elillan és már én sem leszek az. Csak annyi, hogy nekem pokollá tette az életemet... Gimiben olyan is volt, hogy hónapokig mérgezett.


Egyébként meg sosem hittem volna, hogy valaki a saját gyerekével ilyen.... Nem én tehetek róla, hogy megöregedett. Nem 40 évesen kellett volna szülni...


De kb. kiskorom óta azt éreztem, hogy nekem baj, hogy fiatal vagyok, meg hogy ilyenkor születtem. Aztán 23 évesen már lassan nem is vagyok az....


Mindenért k...rváz, mindenért... Egy anya lek...rvázza a saját lányát, ennél szerintem nincs aljább viselkedés. Mikor még csak barátom sem volt soha, mert nem engedte.

2020. okt. 22. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
97%
5: az enyém 19 évesen szült, és mégis olyan, mint amit írtam a 4-esben. Szóval nem a koron múlik.
2020. okt. 22. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
-5-ha jól értem, te most 23 vagy? Nem szóltál vissza neki soha?Vele laksz?
2020. okt. 22. 11:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!