Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Gáz,hogy apámnak 8 hónapos...

Gáz,hogy apámnak 8 hónapos terhesen mondom el, hogy unokája lesz?

Figyelt kérdés
Anyukámnak elmondtam, de úgy éreztem a saját nyugalmam érdekében jobb, ha ő csak később tudja meg. Tudom, hogy folyamatosan idegeskedtem volna miatta. Tegyük hozzá, hogy fel se tűnt neki, pedig látszik. Alapjáraton ennyire nem figyel, de ha úgy van, hogy van mire rápörögni, akkor megrögzöttként erőlteti a saját akaratát.

2020. okt. 27. 13:34
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
94%

Ha gáz ha nem gáz már úgyis mindegy, visszacsinálni nem tudod.

Így ismeretlenül nem tudhatom apukád ezt milyen néven fogja venni.De nem olyan gáz.

Szerintem az gázabb,hogy észre sem vette a hasad.:D

2020. okt. 27. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
86%
Viselkedne normálisan, akkor része lehetne az életednek. Az idegrohamai miatt zárod ki az életedből, erről ő tehet.
2020. okt. 27. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
33%
Szerintem észrevette ő, csak úgy volt vele, hogy ha te ennyire lesz*rod őt, akkor ő is téged. Igaza is van. Ezek után ne számíts semmi jóra.
2020. okt. 27. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
74%
Akkor lehet gáz lesz, ha pl. 16 éves vagy
2020. okt. 27. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
99%

"Tegyük hozzá, hogy fel se tűnt neki, pedig látszik."


Lehet azt hitte csak meghíztál és nem akart bunko lenni.


Amugy akkor mondod el, amikor akarod. Jelen esetben nyilvánvaló, hoyg az amúgy se jo kapcsolatot simán tönkre vágod vele, de ez teged uygsem erdekel

2020. okt. 27. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
68%
Apádnak-anyádnak kell eltartania téged meg a születendő gyereket? Ha nem, akkor nem érdekes.
2020. okt. 27. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

30 éves vagyok, külön élek a párommal, nem ők tartanak el. Nem azért nem vette észre, mert azt hitte, hogy meghíztam, mert gond nélkül az arcomba mondaná, hogy dagadt vagyok. Pont a modora miatt nem vagyunk olyan jó viszonyban egymással, meg azért, mert a szemében még mindig gyerek vagyok és nem lehet önálló akaratom. De még ennek ellenére is most úgy érzem lehet, hogy ezt egy picit elszúrtam, mert azt meg nem akarom, hogy ő rosszul érezze magát és lehet, hogy eddig nyugodt voltam, mert nem zaklatott, de most meg ideges vagyok :-)

Köszönöm a válaszokat

2020. okt. 27. 14:34
 8/16 anonim ***** válasza:
75%
Anyád-apád ezek szerint nem is szólnak egymáshoz? Arra utalok, hogy anyád tudta, apádnak meg nem mondta el.
2020. okt. 27. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Nem mondta el neki. Tudja milyen, ezért tartotta meg ő is magának.
2020. okt. 27. 15:27
 10/16 anonim ***** válasza:
58%
Szegény gyerek...
2020. okt. 27. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!