Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akik nyaron voltak terhesek...

Akik nyaron voltak terhesek 6-7-8honaposak ti hogy veszeltetek at a nagy meleget?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 5. 21:17
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Januártól július közepéig kórházban, szigorúan ágyban fekve. Max. annyi gondom volt, hogy ki kellett venni a plédet a huzatból.
2019. ápr. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
56%
Ugyanúgy, mint nem terhesen. Besötétìtett szobában ventillátorral ès vizes törölközőkkel - mindig gyűlöltem a nyarat, a nagy has nem osztott nem szorzott
2019. ápr. 5. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Én nagyon jól. Nem viseltem rosszabbul, mint nem terhesen. Voltunk nyaralni is. Sok kényelmes, lenge ruhát vettem, amik mell alatt szabottak. Ezekben nem volt melegem. A házban meg van klímánk, így teljesen elviselhető volt.
2019. ápr. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Augusztusban szültem, májusban klímát szereltettünk a nappaliba. Kb 2x lett bekapcsolva, jobban bírtam a meleget terhesen, mint most.
2019. ápr. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Nem viseltem nehezebben terhesen sem

Júliusban szültem.


Másokat hallottam, h vergődtek ( szó szerint)

2019. ápr. 5. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
91%
En szeptemberben szültem. Nagyon nem viseltem jól. Ventilátor nem volt elég, vettünk egy klímát is. Férjem már fázott, rólam akkor is folyt a víz. Nekem szörnyű volt.
2019. ápr. 5. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Szeptember végén szültem. Nyáron végig dolgoztam. Egyik érv emellett a munkahelyi klíma volt 🤣 Én nem terhesen is gyűlölöm a meleget, rólam már 20 fokban folyik a víz. Arra figyeltem, hogy rengeteget igyak, ennyi. Ennél többet nem tudtam tenni.
2019. ápr. 5. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Június végén szültem. Már májusban döglesztő kánikulák voltak, de jobvan bírtam a meleget, mint nem terhesen. A szülőszobán viszont emlékszem tolták az arcomba a ventillatort, mert patakokban folyt rólam a víz :D
2019. ápr. 5. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Július végén szültem.

Nem szeretem a meleget és terhesen még rosszabb volt.

Klímánk nem volt. Nappal nem volt gond, inkább éjjel volt rosszabb, sokat ültem éjjelente egy bugyiban az udvaron és csak vizes hajjal bugyiban tudtam aludni.

Nekem kínszenvedés volt.

2019. ápr. 5. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Szimplán a meleg nem zavart (pedig a finisben 40 fokos hőségriadó volt), viszont attól készen voltam, hogy a hőség miatt vizesedtem, begyulladtak a visszereim, elefánt méretűre nőtt a lábam. Augusztus végén szültem.
2019. ápr. 5. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!