Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért idegesít az apám állandó...

Miért idegesít az apám állandóan ezzel a koronavírusos hülyeséggel?

Figyelt kérdés
Mindig lecsesz és elhord, hogy miért megyek el otthonról. Olyanokat mond, hogy ilyenkor csak az idióták, mint én megyek csak el. Ma is elmentem pár ismerőssel sportolni a parkban, de azt mondja erre, hogy nem kéne. Amikor kitört ez a riadalom, akkor is olyanokat mondott, hogy éhen fogunk halni és nagyon nehéz idők elé nézünk. Erre mondtam, hogy túlgondolja és hogy lazábban kell venni, persze a szabályokat betartani. Akkor is én voltam a világ legtrógerebb embere, hogy mindent leszartam. A munkája miatt is sok emberrel találkozott és azért hétvégén is szokott anyámmal járkálni. Most szünidőben dolgoztam nála egy kicsit és én is sok emberrel találkoztam. Amikor ezeket felhozom, hogy bárki elkaphatja, akkor azt mondja, hogy egy idióta fiatal vagyok. Most mit kezdjek ezzel a helyzettel?

2020. okt. 28. 17:55
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
27%
Mert nem akar meghalni. Ha nem bírsz magaddal, akkor ne látogasd őket.
2020. okt. 28. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
71%
Költözz el, és úgy élsz ahogyan akarsz. Tiszteletben kell tartani azt, hogy ő tart a vírustól.
2020. okt. 28. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

1-es lehet félreértetted. Én 19 vagyok, apám 47, anyám 43. Szerencsére jó egészségnek örvendek, szóval nem nyugdíjasok.


A 2-es rátapintott a lényegre. Sajnos apám néha el hiszi, ami ebben a köztévében van.

2020. okt. 28. 18:12
 4/22 anonim ***** válasza:
32%
Ja, hogy gyerek vagy. Akkor fogadj szót apukádnak.
2020. okt. 28. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
53%

Család jó barátja múlt héten halt meg, felesége vitte haza a betegséget. A neje még mindig beteg,idős és mégis teljesen tünetmentes. A férje egyből elkapta a legsúlyosabb tüneteket produkálta, sokáig szenvedett a gépen mire meghalt (mert nem pár nap az egész amíg belehalsz és szörnyű közben levegőt venni).


Nincs felfújva csak ez olyan mint sok minden más,úgy fogják fel" ha nem látom, nem létezik". Én is így álltam hozzá, most már 2. ismerős hal bele, szóval már elhiszem hogy baj van,de sajnos a többség csak későn kap észbe.

Ha mész is közösségbe, hordj maszkot (és a többiek is, mert a maszk inkább arra van, hogy ha már beteg vagy de tünetmentes így legalább nem adod tovább), nincs puszi, sem kézfogás. Mikor hazaérsz ruha a szennyestartóba és fürdés. Ennyi, nem nagy dolog és legalább nem élsz a bűntudattal, mint a családi barátunk neje, szegény magát okolja amiért hazavitte a betegséget.


Másik ismerősünk azon az osztályon van ahol ilyen betegek vannak és depressziós lett attól, hogy látja ezeket az embereket sokáig szenvedni a gépre kötve.

Inkább utólag ne legyen igaza apádnak,de legalább mindenki egészséges, minthogy igaza legyen és valaki a családban belehaljon... Nem nagy dolog szerintem ennyit megtenni a másikért.

2020. okt. 28. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
55%
Ebbe a "hülyeségbe" egy hete halt bele ismerősöm. Pár óra telt el attól kezdve hogy tüneteket mutatott , addig amíg meghalt. Egy nap se kellet hogy megölje a vírus. Ennyire hülyeség....
2020. okt. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
44%
Hány éves volt az "ismerõs" és milyen alapbetegsége volt?
2020. okt. 28. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
80%
Olyan amiről tudott, semmi. Aztán hogy az orvosok mit fognak majd rá. már kérdés.
2020. okt. 28. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
54%
Arra nem gondoltál, hogy téged félt ? Nem akarja, hogy gyerek nélkül érjék meg az öregkort.
2020. okt. 28. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
96%

Ugyan ilyen helyzetben vagyon, csak nekem tavasszal még azt magyarázta, hogy ,,ez csak kamu” meg ,,ez csak egy új influenza”.

Most ezzel a ,,mindmeghalunk” dumával jön.

Én tudom, hogy ez nem vicc, de ezzel együtt kell élni, mert az élet nem áll meg!

2020. okt. 28. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!