Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szerintetek is több beteg van...

Szerintetek is több beteg van mint amennyit jegyeznek, tenyleg titkolja a kormany/világ?

Figyelt kérdés

Pánikolók kíméljenek köszönöm.

Mindenhol ezt hallani, szüleimtől melóba, boltban, neten...nekem kezd tele lenni a tököm azzal hogy mindenhol ezt nyomják meg magát a vírust miközben a nagyrésze csak óvintézkedés .... Bónusz kérdésem, mikor lesz ennek már vége? Minden csoda 3 napig tart dolog remélem érvényes ide is...



2020. márc. 13. 22:59
 1/10 anonim válasza:
100%
Szerintem több beteg van, de csak azért, mert lehet a betegek nem tudnak róla, hogy azok, vagy csak nem akarnak karanténba kerülni! Nem hiszem hogy pont a kormány akarná titkolni, de bármi meglehet! Ez most nagyon nyálasan fog hangzani, de mindenki vigyázzon magára!
2020. márc. 13. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is több beteg van. Viszont szerintem a betegek se tudják még, hogy betegek, mert ugye csak a lappangási idő 2 hét. Vagy pedig sokaknak szerintem olyan gyenge lefolyású a koronavírus, hogy észre sem veszik, hogy az koronavírus lenne. Mindenesetre szerintem rengeteg olyan ember lehet, akinél jelenleg is lappang a koronavírus.
2020. márc. 13. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Én azokra a betegekre gondoltam akik nyilván vannak tartva
2020. márc. 13. 23:14
 4/10 anonim válasza:
1-es vagyok... tehàt te arra gondolsz, hogy tudják, hogy beteg, de nem árulják el? Ezt nem hiszem, de mint írtam meglehet, pánikkeltés megelőzéséből 🤷🏼‍♀️
2020. márc. 13. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Haj jajj .. mikor lesz ennek az ördögi körnek vége..
2020. márc. 13. 23:17
 6/10 anonim válasza:
Sajnálom, ha nem megfelelő a válaszom... bocsi :’D kicsit sötét vagyok, ha nem baj >.<
2020. márc. 13. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy több beteg van. Nem titkolják, csak egyszerűen nem tesztelik koronavírus irányban a betegek többségét. Így aztán nem derül ki.
2020. márc. 14. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Rajtad is mulik hogy mikor lesz vege. De mimimum 3 honap.

Moss kezet. Figyelj oda magadra. Ha peldaul elmesz vasarolni ne fogdoss semmit csak azt amit muszaj. Amig hazaersz ne fogdosd az arcod. Otthon azonnal moss kezet. Stb stb

2020. márc. 14. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nálunk a kézmosás + utána fertőtlenítő amúgy is alap volt mindig is, amire viszont mostanában mióta tart ez az egész, arra szoktunk rá hogy ha haza érünk kéz mosás után át töröljük a telefont is fertőtlenítővel. Ezt a szokást később is megfogjuk tartani
2020. márc. 14. 09:11
 10/10 anonim válasza:
Hogyne a kínai példa erre a válasz. 2 hét minimúm a lappangási idő, addig is terjesztheted és ha nem szűrnek ki véletlenül, mint Koreában csak későn derül ki. Nálunk szarnak bele, de Koreában 200 ezer embert szűrtek ki 1 nap alatt. Ez meg addig tart amíg nem gátoljuk meg a vírus terjedését, de az csak úgy lehet, ha mindenkit kiszűrünk és mindenki otthon marad
2020. márc. 23. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!