Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Volt már olyan hogy bementetek...

Volt már olyan hogy bementetek a gyereketek szobájába mert kicsit tovább aludt?

Figyelt kérdés
minden nap fél nyolc fele kell fel és tegnap volt olyan hogy fél 10 kert bementem mert izgultam hogy nincs e baj.

2020. okt. 30. 20:25
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Kisfiam reggel 6-7 közt szokott kelni, valamelyik nap meg még 8-kor durmolt, na akkor belestem a szobájába, de fel nem keltettem. 8:20-kor kelt végül, nem tudom, mi volt az oka. Annyi, hogy aznap nem is próbáltam ebéd után elküldeni aludni :) 4 éves. Engem se keltettek fel soha a szüleim így visszagondolva hétvégén/szünetben.
2020. okt. 31. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Volt.

Aztán hívtam a mentőt:(

2020. okt. 31. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
#12 Mi történt? (ha nem szeretnéd, persze nem muszáj kifejteni)
2020. okt. 31. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
15 éves kamaszlány, este betömött egy csomó gyógyszert (nem sokon múlt, hogy nem veszítettük el:((((
2020. okt. 31. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
jaj istenem utolsó ez szörnyű, szegénykém 😢
2020. okt. 31. 11:35
 16/16 anonim ***** válasza:
Egy ideig anyám keltegetett fel, aztán tinikoromban leszakadt rólam, de ha mondjuk suli volt aznap, és én csesztem felkelni, bejött, felkolompolt. Aztán adtam rá okot, hogy ne próbálja meg még egyszer. Rettenetesen utáltam, nagyon sokat kiabáltunk egymással emiatt. Apa akkor jött be egyszer, amikor 2 napig aludtam 1huzamban, de csak azért, hogy megnézze, hazajöttem-e, nem tudta, hogy alszom :D
2020. nov. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!