Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csináljak, ha nagyon...

Mit csináljak, ha nagyon megbántam, hogy kiraktam néhány napja a 22 éves fiamat 1 veszekedésünk után, aki azóta hallani sem akar rólam, és nem akar visszajönni hozzám?

Figyelt kérdés

máj. 14. 13:22
1 2 3
 1/21 Rakott karfiol ***** válasza:
92%

Vedd tudomásul és fogadd el.

Ehhez nagyon magas szint kell, de nem lehetetlen.

máj. 14. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
90%

Töltött káposztát.


Nem tudni miért veszekedtetek. Lehet hogy megérdemelte és az is, hogy nem.

máj. 14. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
76%
Elindítottad az életben, többet már nem tehetsz.
máj. 14. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
37%
Semmit, majd megoldja. Legalább tanul egy kis önállóságot.
máj. 14. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem varj egy kicsit hogy csituljanak a kedélyek. Ezután ha úgy érzed hogy nem.volt igazad valamiben akkor kérj bocsánatot. De ne várd el hogy visszamenjen. 22 évesen már önállosodnia kell mert ha nem akkor nem fodja tudni megállni a helyét a nagybetűs életben. Szerintem előbb-utóbb megbekél bár nem tudjuk miről van szó. Én is meg lettem volna sértődés ha valamelyik szülő kirakott volna. Ehhez nagyon rossz dolgot kell csinálni pl lopni, drogos életmódot folytatni stb..
máj. 14. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
89%
Elmúlt 18, majd látod, amikor látod. Annyit tudsz tenni, hogy rokonokkal tartod a kapcsolatot, hátha valahol feltűnik, és nem Ausztráliálig szalad, mert jogilag azt is megteheti, neked meg semmi közöd hozzá.
máj. 14. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
75%
Nagyon vicci, az egész család ide irkál?
máj. 14. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
20%
Igyál pezsgőt.
máj. 14. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
máj. 14. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
21%
Jól tetted biztos megérdemelte.
máj. 14. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!