Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Cigiszagom van mindig mert a...

Cigiszagom van mindig mert a szüleim bennt cigiznek, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Mar egyszeruen nem birom, mindenki szól hogy cigiszagom van és rosszul is esik meg egyszeruen nem akarok budos lenni. Hiába nyitok ablakot, akkor is, raadasul ram szólnak a szüleim hogy miert nyitogatom, nem ezert fűtenek.

Külön szobam nincs, raadasul a konyha (ahol legtobbszor cigiznek) pont a szobara nyílik, itt nincs csukhato ajto ezért sehogy se tudom kikerulni. Hiaba furdok, hasznalok parfumot, érezni. Hiaba modnom hogy zavar egyebkent a füst, nem erdekli oket. Mit tehetek?



2020. nov. 1. 20:35
 1/8 A kérdező kommentje:
Elkoltozni nem tudok, nem múltam el 18, plusz egyetemre is szeretnek menni szóval utána se nagyon tudnek koltozni mert nincs annyi pénzünk
2020. nov. 1. 20:36
 2/8 anonim ***** válasza:
90%
Van valami légfrissítő szerű, nem tudom a nevét de ilyen picike mint egy parfüm. Az semlegesíti a cigi szagot elvileg. (nemtudom ismerősömnél láttam először ő is a cigi miatt fújt) 1 fújás és mindent semlegesít. citrom illata van ha ez segít
2020. nov. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
74%
használj füstölőt
2020. nov. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
86%

Mi az EuroFamily-ben vettünk ilyen légfrissítőt. Tök jó,az tán segít.


Egyébként a szüleid sem semmik,hamár nem kint cigiznek

2020. nov. 1. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
96%

"Elkoltozni nem tudok, nem múltam el 18, plusz egyetemre is szeretnek menni szóval utána se nagyon tudnek koltozni mert nincs annyi pénzünk"

Erre valók a kollégiumok. Már most is kereshetsz egyet.

Undorító, hogy mergeznek. :((

2020. nov. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
85%
Gondolom már mondtad nekik, hogy ne cigizenek bent. Mit válaszoltak rá?
2020. nov. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
97%

Sajnos sok ember képtelen felnőni. Nem tudja félretenni a szükségleteit vagy kompromisszumot kötni, egy olyan fontos személyért, mint a saját gyermeke. Egyszerűen önző.

Nagyon sajnállak. Szívből! Egy légfrissítő sem fog segíteni. Próbáld szépen megbeszélni velük, hogy ez téged zavar, szóltak a suliban, basszus káros hatással van rád! Menjenek ki ha cigizni akarnak. Mondjuk szerintem már a falak is át vannak itatódva a cigi szaggal. Tarts ki, és lépj le minél hamarabb tőlük, amikor már vagy olyan helyzetben!❤️

2020. nov. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
56%

Azért lakásban dohányozni elég tróger dolog, nem irigyellek.

Én fognám a cigijüket akárhányszor meglátom kidobnám az ablakon. Most érted, ha ezért megbüntetnek, mi lehet annál rosszabb, minthogy konkrétan megmérgeznek, és 20 éves korodra olyan lesz a tüdőd mint egy csövesé?

2020. nov. 1. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!