Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Aki utálja a cigit, cigiszagot...

Aki utálja a cigit, cigiszagot, az hogy viszonyul a vízipipához? (Törökország)

Figyelt kérdés

Isztambulba megyek csütörtökön és mindenféleképpen kipróbálnám, mivel annyira a kultúra része, de a cigi szagától fizikailag rosszul vagyok xD Van így értelme?


(Azért is írtam ide, mert kifejezetten a török érdekelne, mert ha igazam van, azt ugyan áztatják valamiben, vagy ízesítik valamivel, de ugyanakkor erős is.)


2019. ápr. 6. 21:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én gyűlölőm a cigiszagot, már ha valakinek megértem, hogy cigizett korábban, attól is hányingerem lesz, de a vizipipanak egyáltalán nem olyan az illata. Az mindig gyümölcsös és gyorsan el is illan
2019. ápr. 6. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Vizipipa kicsit más. Annak nem csípős füstje van, hanem gyümölcsös.

Ha ott vagy és meg van gyújtva, érezni fogod. Ha nem vagy tőle rosszul, kipróbálod. Ennyi.

Igazából elég más élmény.

2019. ápr. 6. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Nyugodtan kipróbálhatod, semmi közük nincs egymáshoz- mondjuk a vizipipába is lehet valódi dohányt rakni, de általában mindenféle izesített zseléket raknak( nekem speciel csokis, vanilliás, almás és fahéjas van). A viizipipa alapból gőzzel működik, nem füsttel, tehát nem leszel tőle rosszul
2019. ápr. 6. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2019. ápr. 6. 22:52
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha igazabol ennyire utalod a füstöt, cigiszagot stb. akkor ne torturaztasd magad feleslegesen szerintem. Nem hagysz ki semmit, manapsag egyaltalan olyan nepszeru vagy elengedhetetlen dolog ez itt, amivel kihagynal barmilyen elmenyt is ugymond. Plane mondom ha utalod az ilyen szagokat (konkretan cigis szaga nincsen, de megvan a sajat dohanyos szaga inkabb ugy fogalmaznek).
2019. ápr. 6. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!