Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan tüntessem el a cigiszag...

Hogyan tüntessem el a cigiszagot a ruhámból?

Figyelt kérdés
A farmeromnak cigarettaszaga van, de még nem mosásra érett. Hogy tüntessem el?

2020. máj. 31. 19:06
 1/8 anonim ***** válasza:
78%
mosd ki! és szokj le a bagózásról!
2020. máj. 31. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem bagózok, csak ilyen emberekkel lakom. És kb háromszor volt rajtam, korai lenne kimosni.
2020. máj. 31. 19:46
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha tudod, akaszd ki kertbe/erkélyre egy fogasra, vállfára, akármire, egy nap alatt legkésőbb kiszellőzik. Sajnos erre más mód nem nagyon van.
2020. máj. 31. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
89%

Nem mosasra erett 3 hordas utan? En valamit akkor rosszul csinalok,mosom minden hasznalat utan a farmerom is. Nem bantaskent irtam, csak tényleg elgondolkodtam..lehet tul finnyas vagyok :)


Sztem csak a mosas segit. De ha cigiszagu a lakas az sem:( Tapasztalat.

2020. máj. 31. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
#4, minden hordás után? úgy nem kopik el?
2020. máj. 31. 21:46
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

A farmer mosási gyakoriságról nagyon különbözőek a vélemények. Télen pólót 2-3-szor is felveszek, nyáron persze amikor beleizzadok, akkor egyszer. Zoknit, alsóneműt is természetesen egyszer veszek fel.

Farmert pedig, lehet hogy szégyen, de addig amikor már érzem, hogy szaga van. Felesleges minden hordás után mosni, csak kikopik, abba fog tönkremenni, nem a viselésbe.


Persze aközött is különbséget teszek, hogy olcsó vagy drága farmer. Egy márkátlan, vagy egy olcsó márkás farmert (Levis, Lee stb..) annyira nem sajnálok gyakrabban mosni. De azért egy minőségi, drágább kategóriásat (Armani, Diesel) már sajnálok gyakran mosni, ezekre jobban vigyázok.

2020. máj. 31. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én 3-4 havonta mosok farmert kézzel esetleg korábban ha foltos vagy szagga van. Nincs pénzem két hetente új farmert vennu kb eddig bírna ha minden hordas után mosnam
2020. máj. 31. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem egyszer annyira büdös erőteljes parfüm szaga volt, egy kabátomnak(rámfújták a barátnők), hogy az már borzalom. Ahogy a 3-mas válaszoló írta, ki kell rakni. Nekem az erkély-kert jött be, kiraktam egész napra és kiszellőzött. :)
2020. máj. 31. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!