Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők! Ti milyen foglalkozást...

Szülők! Ti milyen foglalkozást tudtok elképzelni a gyerekeiteknek?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy nem a szülő dönt erről, de tanácsokkal segítheti a gyerek döntését. Ti mit szeretnétek vagy ha rá nézel milyen munkába látod magad előtt? Akinek már dolgozik annak mit? És elégedett vele?
2020. nov. 4. 07:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
34%
Gyár. Szalag mellet. Hülye szegény.
2020. nov. 4. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
90%
Eszemben sincs az elképzeléseimet ráerőltetni. Lehet terelgetni, ötleteket adni, de a tanulmányi eredményei, érdeklődése alapján. Akinek közepes a teljesítménye egyetemre nem való, hiába álmodozol, hogy mérnök lesz. Van akinek nem való az irodai munka, mert nem tud koncentrálni, van akinek jó a kézügyessége akkor valami jó szakmát érdemes keresni. Nem mindegy, hogy reál/humán képességei erősebbek.. Ha valaki neked leírja, hogy könyvelő a gyereke és elégedett, akkor a tiédet is efelé akarnád terelni?
2020. nov. 4. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
93%

Nekem csak egy óhajom volt magamban, hogy olyant válasszon (nyilván persze azon túl, hogy ami érdekli és szereti), hogy ha kinyitja a újságot vagy belenéz egy online álláskereső oldal ajánlatába, legyen mindig ajánlat.

Hát, nem jött össze, az ő végzettségével nem nagyon hirdetnek, de így is megtalálta a helyét.

2020. nov. 4. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
92%

1-es huha az rolad is sokat elarul ha melleirod hulye szegeny


Az enyem rudtancos lehetne😀

2020. nov. 4. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
15%
Ha egyszer az. Szal rúdtáncos? Onnan már csak egy ugrás, és prosti lesz.
2020. nov. 4. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
98%

"Nekem csak egy óhajom volt magamban, hogy olyant válasszon (nyilván persze azon túl, hogy ami érdekli és szereti), hogy ha kinyitja a újságot vagy belenéz egy online álláskereső oldal ajánlatába, legyen mindig ajánlat."


Öszintén szólva nekem ez inkább negativ lenne, ha sok iylet keresnek, akkor az nem olyan állás, aminél ne lehetne bármikor kicserélni, azaz biztosnak nem mondható!

2020. nov. 4. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
29%
Inkább egyen prosti, mint politikus.
2020. nov. 4. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
94%
Tanárnak tudnám elképzelni. Kisebb korában mindig tanítósdit játszott, így tanulta meg a leckéit is. A karantén alatt pedig a húgát tanította, ugyanis mire én hazaértem, hullafáradt voltam. Azt hiszem, soha nem tudok neki elég hálásnak lenni ezért. Persze, eszem ágában sincs őt kényszeríteni bármire is, de őt is ebbe az irányba húzza a szíve :)
2020. nov. 4. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
95%
4, nem. Közösségi és civil tanulmányok szakon végzett és érdekvédelemmel foglalkozik, gyermekvédelemmel. De ezt nem úgy találta, hogy na, akkor keresünk egy hirdetést...
2020. nov. 4. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
Hanem hogy?
2020. nov. 4. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!