Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy lehet valaki ilyen? Mit...

Hogy lehet valaki ilyen? Mit csináljak hogy adjam ezt vissza nekik hogy érezzék milyen?

Figyelt kérdés

Van 2 kis cicám fel évesek olyanok amilyet mindig szerettem volna. És még van 1 nagy.

Szüleim utaljak őket és már nagyon unják hogy mindig itt vannak. Kinti macskák amúgy. És ma hallottam hogy ki akarják őket nyírni. Ha ezt meg csináljak én megbolondulok. Tudják mennyire imádom őket foglalkozok velük. Miért nem törődnek azzal hogy nekem ez milyen lesz?

Ezzel csak azt érik el hogy meg jobban utalni fogom őket és tuti nem szólok hozzájuk többet.



2020. nov. 4. 14:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
69%
Fenyegesd meg őket, hogy feljelentést teszel, ha megölik. Így kereken az arcukba. Az egy dolog, hogy nem szívlelik a macskákat, de ha tényleg meg akarják őket ölni, akkor az arcukba vágnám ezt.
2020. nov. 4. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
És a rendőrség mit csinál?
2020. nov. 4. 15:07
 3/12 anonim ***** válasza:
25%

Költözz el, és akkor nem bánthatják őket.

De gondolom szüleid beleegyezése nélkül oda lett hordva 3 macska. Amit nekik nem kötelességük elfogadni.


Mondom ezt úgy, hogy van macskám, de csak akkor lett, amikor végre elköltöztem.

2020. nov. 4. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Nem én hordtam ide őket. Magától jött a nagy és a 2 kicsit meg valamelyik ide szülte és itt maradtak.

Kinti macskák nem értem miért zavarja ennyire őket még ha bent lennének megertenem.

Elkoltozni meg nem tudok suliba járok.

2020. nov. 4. 15:10
 5/12 anonim ***** válasza:
51%
A rendőrség erre nem fog kimenni. Ha bizonyítani tudod, minden kétséget kizáróan, hogy a szüleid eltették láb alól a macskákat, akkor kegyetlenkedés miatt kaphatnak némi pénz bírságot. De ehhez kb megtámadhatatlan bizonyíték kell, az h mondasz valamit, az nem az.
2020. nov. 4. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
93%

Teljesen felesleges őket fenyegetni, mert csak olaj a tűzre!

Ha akarják bántani a macskákat, akkor fogják és soha senki nem fogja tudni rájuk bizonyítani. Elcsavarogtak, vagy elkapta a kutya és kész!


Én ilyen macskaellenes közegben nem tartanék 3 cicát, a cicák érdekében!

Még most ajándékozd el a kicsiket valami jó helyre, a nagyot ivartalaníttasd, akkor nem lesz szaporulat, aztán lehet majd cicád, ha önálló életed lesz!

2020. nov. 4. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
53%

"De gondolom szüleid beleegyezése nélkül oda lett hordva 3 macska"


És ezt mégis honnan gondolod? Ugyanis egy árva szóval nem említett még csak hasonlót sem a kérdező. De apropó, ha így is van, az a megoldás, hogy megölök 3 ártatlan macskát??? Miféle elmebeteg ember csinál ilyet?!


Kérdező, őszintén sajnálom, hogy ilyen normálatlan szüleid vannak, akiknek az a megoldás, ha csak úgy brahiból kinyírnak 3 érző lényt, a rendőrség kötve hiszem, h foglalkozna ezzel, én inkább még most odaajándékoznám egy megbízható, szerető gazdihoz őket, a saját érdekükben.

Bár azért azt megérdemelnék, hogy egy állatvédő csoportba kitegyék őket képpel együtt, ha mégis eltennék láb alól szerencsétlen cicákat.

2020. nov. 4. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
59%

Semmit nem tudsz csinálni.

Csak van valami oka, hogy berágtak a cicákra. Mi is hasonló cipőben voltunk. De mi nem utáltuk őket. Mivel kinti macskák voltak, minket nem zavartak. Kaptak kaját egy bizonyos helyen, edénybe. Részünkről ennyi volt. A lányom simogatta őket. Még most is az udvarunkra, csapódik, néha egy két macska. Szerintem pont azért mert itt a nyugalom szigetére leltek.

2020. nov. 4. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
22%
Ha még tanulsz, akkor kifizeti az étkezésüket, az állatorvost stb. Ajándékozd el a macskákat, akkor nincs probléma.
2020. nov. 4. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Ilyenekre van pénzem. Kaja sem olyan drága nekik.

18 éves vagyok

2020. nov. 4. 15:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!