Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy lehet valaki ilyen? Mit...

Hogy lehet valaki ilyen? Mit csináljak hogy adjam ezt vissza nekik hogy érezzék milyen?

Figyelt kérdés

Van 2 kis cicám fel évesek olyanok amilyet mindig szerettem volna. És még van 1 nagy.

Szüleim utaljak őket és már nagyon unják hogy mindig itt vannak. Kinti macskák amúgy. És ma hallottam hogy ki akarják őket nyírni. Ha ezt meg csináljak én megbolondulok. Tudják mennyire imádom őket foglalkozok velük. Miért nem törődnek azzal hogy nekem ez milyen lesz?

Ezzel csak azt érik el hogy meg jobban utalni fogom őket és tuti nem szólok hozzájuk többet.



2020. nov. 4. 14:57
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Próbálj meg elköltözni otthonról, a macskákkal együtt.
2020. nov. 4. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Savlekotő ***** válasza:
szegény macskák,szép intelligens család lehettek..
2020. nov. 4. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!