Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Tényleg ilyen gyakori a...

Tényleg ilyen gyakori a kitagadás?

Figyelt kérdés

Én csak itt Gyakorin olvasok ilyeneket.

Ismerőseim között az elkényeztetés a jellemző.

Vannak, akik nagyon szigorúak a pénzzel, de ők sem dobnák ki a gyereküket.



2020. nov. 14. 22:50
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Nagyon nyomós okok tudnék csak elképzelni, például bűncselekmény. Ha lehet, először segíteni próbálnék.
2020. nov. 14. 22:52
 2/19 Savlekotő ***** válasza:
85%

Sok esetben a gyerek tűnik el mert megunja hogy az életét a szülő eldönti percre pontosan,mit tanul mit ehet mit gondolhat hány gyereket kell produkálni kivel kell lennie,sok szülő sajnos azt hiszi a gyereke klón báb gyurma öltöztethető játékbaba és nem szabad érző élőlény..

70F

2020. nov. 14. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
86%
te ismersz max 1000 embert a gyaorira meg írhat kb 100 ezer , sokkal nagobb területről. Miért ne lehetne valós?
2020. nov. 14. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
96%
Néha csak a félelmeiket öntik szavakba a fiatalok, nagyon helyesen. És persze olyan kérdést senki nem ír ki, hogy minden rendben van, teljesen elvoltunk ma is, általában jól sikerült minden, ami meg nem annyira, azon rajta vagyunk, hogy jó legyen, mit csináljunk?
2020. nov. 15. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
28%
Egyáltalán nem gyakori, lévén a törvény szerint igencsak komoly ők kell hozzá.
2020. nov. 15. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
72%
Annyira nem gyakori,de van.
2020. nov. 15. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom mennyire gyakori, de nekem a szuleim pl. kijelentettek, hogy ha meleg vagyok, vagy mas bőrszínű emberrel jövök össze, akkor ki leszek tagadva a családból.

Ezt gyerekkorom ota hallgatom, Nem kamasz vagyok, hanem mar 28 eves.

2020. nov. 15. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
92%

7!


Aruild el nekik, hogy ezek egyike sem alap a kitagadásra.

2020. nov. 15. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonymousreview60 ***** válasza:
22%
Te most azt hiszed, hogy azok a bombázók, amik visszatértek a bevetésről, és a szárnyuk, farkuk tele van lyukkal, a motoron meg alig van sérülés, akkor a szárnyat kell páncéllal jobban ellátni, holott pont fordítva van. Rosszul értelmezed a mintát. Szerinted mennyi boldog ember ír kérdést ebbe a kategóriába, és mennyi bajban lévő? Így már világosabb? Tök klassz, hogy az ismerőseid szülei nem f@szok, legalábbis nem kitagadós módon.
2020. nov. 15. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
53%

“ Aruild el nekik, hogy ezek egyike sem alap a kitagadásra.”


Nem is rossz otlet, erre meg nem gondoltam... ja de.. szamukra ez tokeletes alap a kitagadasra.

2020. nov. 15. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!