Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy viszonyulnak az anyámhoz,...

Hogy viszonyulnak az anyámhoz, ha sose változik meg?

Figyelt kérdés

Anyámmal sosem volt jó a viszonyunk... Vagyis volt mikor javulni látszott, de inkább akkor, ha nem éltünk együtt. Általános iskolában is sokat veszekedtünk, engem mindig mindennek elhordott, hogy milyen elviselhetetlen vagyok (egyébként 4es tanuló voltam, jó sportoló, nem cigiztem, nem ittam, es mindennap kitakaritottam a lakást) Folyamatosan kritizált, soha semmi nem volt jó neki, egyedül azzal villogott, hogy neki milyen szép lánya van, de itt ki is merültek az erényeim. A szobaajtómat többször levette, amikor veszekedés volt, és nem is tette vissza jó sokáig. Mindig azt hallgattam, hogy olyan hülye vagyok, mint apám meg a családja.

Én elköltöztem, az évek során persze tartottuk a kapcsolatot, de mindig voltak viták. Önálló életet kezdtem, saját családom van. Úgy gondoltam, hogy talán most, hogy unokája van, jobb lesz, de nem... Többször kértem, hogy vigyázzon az unokájára, amíg temetésre, állásinterjúra megyek... Ugyan előtt mindig, de másfél óra késésekkel, de még ő van ilyenkor felhaborodva, hogy számonkérem.

Kölcsönadtam az autómat neki, 1 hónap után visszakértem, mondanom sem kell, hogy ezután én voltam a világ szara...és még azt is mondta, hogy én mostantól nem vagyok a gyereke.

2 hónapja nem beszélünk, mert nem akarom magam felidegesiteni, nem bírom már a feszkót. Viszont ő meg a férjemnek sír, hogy látni akarja az unokáját. Nekem eszembe nincs egyébként eltiltani, de én nem nagyon tudok már jó képet vágni hozzá, és nem igazán tudom, hogy kellene kezelni normálisan ezt a helyzetet.



2020. nov. 16. 20:43
 1/1 anonim válasza:
100%

A ferjed mit szol mindehez?

Szerintem egy felnott nonek nem hatulrol kene mennie sajnaltatva magat eloadni a sirast. A leirtak alapjan nem latja at mennyire toxikusan viselkedik. Szamomra nem is tunik megbizhatonak es kitudja lehet hogy az unokaval is ugyanigy banna foleg a kesobbiekben mint veled.

Teged keres hogy latni szeretne az unokat?

Max a jelenletemben engednem hogy lassa de amint latnam hogy ilyen artoan viselkedik kitessekelnem a hazbol.

Sajnos az ilyen emberek nem szoktak eszrevenni milyen karos es beteg ahogyan viselkednek (tapasztalat, nekem apam ilyen)

Sose valtozik. En elengednem.

2020. nov. 21. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!