Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A 26 éves vagyok, de nem...

A 26 éves vagyok, de nem tetszik a családomnak a menyasszonyom aki mellesleg roma. Mi tévő legyek?

Figyelt kérdés

2020. nov. 30. 00:49
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
36%
Igazuk van...
2020. nov. 30. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem meg egyél egy sajtbureszt az mindig jó
2020. nov. 30. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
89%

Mellesleg roma? Szóval akkor nem ez a gondja a családoknak vele?

Egyébként semmit, van olyan, hogy 2 ember nem kedveli egymást. Menj a családhoz egyedül, ő meg csak néha menjen veled, neki sem jó ha bánt a van mindig, azt az évi 1-2 alkalmat mindkét fel kibírja a többivel meg nem kell foglakozni.

2020. nov. 30. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
95%

Költözzetek össze, éljetek együtt 1 évig, és ha utána is úgy látod vele akarod leélni az életedet, vedd el.

Az öcsém első házassága volt olyan, hogy fülig szerelmesek voltak, de minden kívülálló számára nyilvánvaló volt, hogy nem egymásnak valók - ezt a mi családunk is és a lány családja is így látták, és próbálták őket lebeszélni, nem ment. Összeházasodtak, elköltöztek albiba, 2 év után elváltak. Ha ez házasság nélkül történik, mindenkit (magukat is) megkímélték volna egy csomó hercehurcától. Gyerek nem lett így mindketten viszonylag könnyen újra tudtak kezdeni.

Itt roma szál nem volt, meg úgy egyébként a csajjal se volt probléma, csak látszott, hogy nagyon másképp képzelik el az életüket.

2020. nov. 30. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
94%
Utolsó, meg fogsz döbbenni: de ez azokkal is megesik, akiket a családjuk szerint az isten is egymásnak teremtett.
2020. nov. 30. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%
16-os: igen, de szerintem akkor is az 1 év "próbaházasság" egy jó opció a kérdező számára - ad egy esélyt a családjának is, hogy befogadják a csajszit, meg annak is, hogy esetleg kiderüljön nem működik a dolog.
2020. nov. 30. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%
Hm... szerintem érdemben nem sokat számít ez a próba dolog. 5 év múlva is eljuthatnak erre a szintre, nem mindenhol 1 év a “kifutási idő”. Szóval szerintem, mint megoldás igazából nem oszt nem szoroz most ebben az esetben... de nem tudjuk együtt élnek-e, mert kérdező ugyan tett fel kérdést, de ide se szagol.
2020. nov. 30. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
Igen, együtt élünk!
2020. nov. 30. 09:45
 19/24 anonim ***** válasza:
100%
Ha nézed a válaszokat, akkor esetleg válaszolnál a kommentekre, hogy legyen valami támpontunk, ha már kérdést is tettél fel?
2020. nov. 30. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom a családod konkrétan megmondta mi nem tetszik nekik.Ha mondjuk nincs munkája,az változhat.

Nem elég házias,majd beletanul.

Szóval neked kell tudni.

Mik a kifogások.

Te tudsz kiállni a menyasszony odaért.

2020. nov. 30. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!