Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez a zavaros álom?

Mit jelenthet ez a zavaros álom?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Azt álmodtam, hogy egy palánkkal elkerített (?) helyen verekedtem egy benga csajjal, és volt nálam egy buzogány (??), és annak a srácnak aki tetszik nekem 2 haverja ott volt, és mindenféle "harci eszközt" dobáltak be, hogy verjem már meg a csajt, ne legyek ilyen szerencsétlen. :D Azután pedig egy pályának a nyitott (?) öltözőjében ültünk, és vette fel a cipőjét, én pedig őt néztem. Aztán pedig, 2 lányt vertem agyon a semmiért (utána megbántam). És az álmom végére vagyok igazán kíváncsi: Egy sulibál szerű akármin voltam (? :D) ahol egy icipici folyosó (ami inkább egy kis beugró volt a teremben, ahol volt a bál) végén, ott állt a nekem tetsző srác egyik haverja elegánsan felöltözve, és mosolyogva intett a srác felé, hogy menjek oda. (a srác egyedül ült lehajtott fejel, szomorúan, ő is elegánsan felöltözve, és nem voltak körülötte emberek) Én menyasszonyi ruhában voltam, és táncolni szerettünk volna egymással, de azt hiszem (nem biztos) valahogyan egy másik sráchoz keveredtem és vele táncoltam, pedig nem akartam. Utána pedig felébredtem :/



2016. jan. 13. 21:02
 1/1 gnoomage ***** válasza:
Egy perverz csaj vagy aki már betegesen rajong egy srác után...
2016. jan. 13. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!