Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tehetnék ha anyám nem...

Mit tehetnék ha anyám nem engedi hogy vele legyek? 16/L

Figyelt kérdés

Összejöttem egy velem egy idős fiúval, majd két hónapra rá szakítottunk. Nagyon szerettük egymást, még most is de elég rosszul bánt velem, ezeket pedig elmondtam anyukámnak. Egy héttel a szakítás után felkeresett, hogy mindent megbánt és nagyon sajnálja, ha új esélyt adok neki mindent máshogy csinálna. Én nem bízom benne többé, és nem hiszek neki, de tudom hogy szeret engem. Ezért úgy gondoltam hogy adok neki úgy esélyt, hogy be kell bizonyítsa mindent megbánt és tényleg máshogy fog bánni velem ezek után. Tehát találkoznánk, beszélgetnénk, de semmi csók stb, csak hogy meglássam tényleg komolyan veszi e, de ha egy olyan tette vagy mondata van amit nem tűrök, akkor egyből lépek és otthagyom. Édesanyám viszont hallani sem szeretne erről, érthető persze mivel megbántott engem és rosszul bánt velem. Anyám sose beszélt vele egy szót se, tehát csak a hallottakból tájékozódik.

Tanácsok hogy mit tehetnék? Nem kérek abból hogy hagyjam a srácot stb, hanem a kérdésemre válaszoljatok légyszives.



2020. dec. 5. 16:21
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
97%
kislány, legyen már méltóságod, a pasinak lapát, te pedig keress másik fiút.
2020. dec. 5. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
"de tudom hogy szeret engem" Ne csapd be magad. [link]
2020. dec. 5. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Két hónap után biztosan tudod, hogy szeret? Nem semmi.
2020. dec. 6. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Már 4 éve ismerjük egymást...
2020. dec. 6. 01:09
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

Már 4 éve ismerjük egymást...


Hú 12 évesen már olyan komoly érzelmeket táplált irántad, hogy csak na. 13 évesen pedig már kész komoly férfi volt.

2020. dec. 6. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

Mentegesd csak, hogy 4 éve ismeritek egymást, meg ő szeret.

Nem szeret, ez 109876433 %.

És nem is fog szeretni.

Abban a korban vagy, amikor azt hiszed, mindent jobban tudsz, mint a felnőttek. De nézd meg, hogy hány választ kaptál, és hányan írták, hogy a srác felejtős. Senki nem akar neked rosszat a válaszadók közül. Csak tapasztaltunk már ezt-azt. Tanuld ezt a leckét inkább a mi kárunkon, ne a sajátodon.

2020. dec. 6. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező. A bántalmazó kapcsolatokban mindig ígérgeti az agresszor hogy megváltozik. Ehhez képest ismétlődő körökre számíthatsz: Bántalmazás-bocsánatkérés-hízelgés - újabb, egyre durvább bántalmazás, amit újabb bocsánatkérés meg ígérgetés követ. Eközben porba tapossa az önbecsülésedet, és ha nem lépsz ki időben ebből, elhiteti veled hogy a te hibád hogy bánt... Ezért marad sok nő mások számára érthetetlen módon bántalmazó kapcsolatban. Csak egy kis adalék a legsúlyosabb estekből, nem a sima lelki bántalmazásból (ami szintén pusztító, egy életre megnyomoríthat) HAVONTA átlagban három nőt öl meg a párja, vagy ex párja. És ezek csak a végzetes esetek-a rendszeres verésekről, lelki terrorról a gyerekiekkel sakkban tartott nőkről szó sincs. Hallgass anyukádra, becsüld annyira magad hogy nem adsz esélyt annak aki bántott már. Csak rosszabb lehet a helyzet Ne csinálj áldozatot magadból.
2020. dec. 6. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

Én is újrakezdtem egy hasonló kapcsolatot ennyi idősen. Azóta is bánom. :D Legyen eszed. Lapát!!! Majd jön másik pasi.

24N

2020. dec. 7. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%

Dettó szintén 24 éves nő.

Akkor kaptam észbe amikor a veraláfutásokat próbáltam eltüntetni a szemem környékéről hogy eltudjak menni az ovodába a kislányomért. Akkora monoklim volt hogy sírva néztem tükörbe.

Nehéz dolgok ezek. Teis tudod hogy mit kell tenned csak szerelmes vagy pedig ez felejtős. Néha nehéz szembe nézni az igazsággal.

Nekem ott volt a tükörben az arcomon a válasz. Ne várd meg míg te is így jársz.

2020. dec. 7. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!