Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan tudnám rávenni édesanyá...

Hogyan tudnám rávenni édesanyámat,hogy engedjen el szilveszterkor?

Figyelt kérdés
Aggódik a vírus miatt, (+még nem aludtam máshol kivéve tábor) egyebként a szomszéd faluban lennénk 6an, ami szerintem nem tömegbuli, nem veszélyes. Akik ott lesznek azokkal hetente találkozok amúgy is. Ha odáig fajul lehet azt fogom mondani, hogy barátnőmnél leszek. De nem tudom, még nem is kérdeztem meg, de ma kijelentette( a bejelentés után) hogy na szilveszterkor akkor mindenki itthon marad.Ötletek?

2020. dec. 7. 20:03
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
82%

"de tudd nem azért kellel ond hol vagy mett"


Mi a büdös francnak jönnek ide ittas állapotban Gy.k.-zni egyesek, azt soha nem fogom megérteni...😡

2020. dec. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
57%
Este 20-ra haza kell érned, addig csak elengednek. Vagy amúgy is a rendőrök kísérnek majd haza😁
2020. dec. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
48%
Kérdezz rá, hogy az utcai bulira gondolt-e, mert azt tényleg nem lehet. De ha ott vagy valakinél, azzal semmi baj nincs. Majd hazamész reggel.
2020. dec. 8. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
44%
14: Kevesebb M1, olvass inkább könyveket, és máris szebb lesz az élet hidd el.
2020. dec. 8. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!