Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Magyarországon miért ennyire...

Magyarországon miért ennyire deviáns, ha valaki nem akar családot/gyereket/párkapcsolatot?

Figyelt kérdés
Nem a politikai propagandára gondolok.
2020. dec. 13. 16:09
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
9%
Mert természetellenes ha valaki nem akar utódot, és nincs meg benne az ösztön hogy fenntartsa a vérvonalát. Emellett személy szerint úgy gondolom tartozunk a szüleinknek annyival hogy megajándékozzuk őket unokával.
2020. dec. 13. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
94%

#2-e Az én gyerekem nem tartozik ilyesmivel.

Neki nem kell gyerek.

Eszembe sem jutna ezt erőltetni.Azt sem hogy nyomást gyakoroljak rá, az unoka miatt.

Tisztelem a gyerekem és elfogadom a döntését.Nekem ne szüljön unokát,ha neki nem kell a gyerek.

2020. dec. 13. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
12%
Ezért írtam hogy személy szerint.Nem kell mindenkinek igy gondolnia.
2020. dec. 13. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
85%

Mert Magyarországon az emberek nem képesek arra, hogy elfogadják a másikat, rosszindulatúak és begyepesedett, korlátolt elmével rendelkeznek.

Szerencsére az én szüleim se erőltetik ezt a gyerek vállalás dolgot. Erre alkalmas férfit se lehet találni, manapság elég nehéz kifogni olyan férfit aki maradni is akar és még családot is szeretne,nehéz olyat találni akinek felelőssége van és nem minden lukat akar megd.gni.

Szóval több sebből vérzik a dolog ki miért nem vállal gyereket. Több szempontból is érdemes volna rájönni a dolgok tényeire de a szűklátó körüek kevésbé fogják ezt belátni és észrevenni. Kivéve ha a saját bőrén tapasztalja az ember...

2020. dec. 13. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 Metionin ***** válasza:
91%
Mert még mindig nagyon számít a mitszólnak. Nem beszélve arról a mentalitásról egyes családokban, hogy ha nekem szar volt akkor a gyerekemnek is legyen szar. Nálunk se anyám, se apám nem szeretik a gyerekeket, nem is csesztetnek azért mert én sem szeretem őket. Anyámat a mitszólnak miatt izgatta egy ideig de rájött hogy nem érdemes elbaxni az életemet mások véleménye miatt, hiszen ő is ezt tette anno és megbánta.
2020. dec. 13. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Kedves Metionin, azt hittem, hogy ez az én családi "betegségem" (én sem választhattam, hogy akartam-e gyereket, kellett csinálni és kész), de akkor sajnos ez nem egyedi
2020. dec. 13. 17:01
 7/27 anonim ***** válasza:
95%

Hú ez súlyos.

Kényszerítettek, hogy csinálj gyereket?Ki? Hogyan?

2020. dec. 13. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
Nekem szoktak ezt mondani a 70 év felettiek, többnyire falun.
2020. dec. 13. 17:07
 9/27 anonim ***** válasza:
18%
Adalbert88-nak teljesen igaza van.
2020. dec. 13. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
89%

Jah nem tudtam, hogy erről a falutanács dönt.

A XXI században az egyén szabad akaratából szaporodjon.

2020. dec. 13. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!