Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Megkaptam anyámtól hogy "na...

Megkaptam anyámtól hogy "na kislányom apádat választottad pasidnak te is" kifejezést?18/L

Figyelt kérdés
Összejöttem egy fiúval akit be is mutattam a szüleimnek.Miután elment (amúgy tök jól ment a bemutatkozás) utána elkezdtek röhögni.Kérdeztem hogy mi azz erre mondja anya hogy ez a srác kiköpött olyan mint apukám volt 20-on évesen.Apáról tudni kell hogy vállalkozásba kezdett elég korán ami azóta is megvan és szerintem mondhatom nyugodtan hogy jobban élünk mint az átlag.Ez a srác is vállalkozó bár még csak 24 éves de neki nem gazdagok a szülei hanem saját magának teremtett meg mindent.Ennek ellenére abszolút nem nagyképű hanem egy határozott,nyugalmat sugárzó,jó kommunikációs készséggel rendelkező fiú.Persze a szüleim rögtön azt látják benne hogy jó helyre teszem a fenekem meg hogy milyen jó kiállású olyan mint apa volt fiatalon,de tökre nem is hasonlítanak.Lehet hogy a beszédstílusuk meg a határozottságuk hasonló,de hát ez minden lánynak vonzó.Nem is hasonlít apára,miért mondják ezt?:(
2020. dec. 18. 20:35
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
93%
De miert baj ha hasonlit ra?
2020. dec. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem nincs ezzel semmi bajuk, csak viccesnek találják.
2020. dec. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
De nem hasonlít rá!!!
2020. dec. 18. 20:46
 4/21 anonim ***** válasza:
98%
(2-es vagyok) Ja, és attól, hogy szerinted alig hasonlítanak, lehet az egy rövid bemutatás után a benyomások, hogy teljesen egyformák. Még az is igaz, hogy nekik van igazuk, pláne, hogy apukája nem ismerted 25 évvel ezelőtt.
2020. dec. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
98%
A szüleid nyilván azokra a hasonlóságokra gondoltak, amiket ilyen rövid idő alatt meg tudtak ismerni. Az idősebb emberek általában már jobb emberismerők, hamarabb felfigyelhettek ezekre. Amúgy meg sok lány választ tudat alatt is az apjához hasonló párt. Ha az apuka normális akkor ezzel nincs is semmi gond. Márpedig a leírásod alapján a szüleid jól elvannak együtt. Ha örültek a srácnak és normálisan fogadták akkor meg ez lehetett egy elismerés is, felesleges kattognod rajta.
2020. dec. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
84%
Én saját magamtól tudom, hogy férjem hasonlít apukámra. Ne külsőleg értsd. Ugyan azokat a dolgokat képviseli amire felnézek.
2020. dec. 18. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
98%
Jo szerinted! Honnan tudod milyen volt fiatalkoraban? Es meg mindig nem ertem ez miert akkora problema ha megis hasonlit..
2020. dec. 18. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 Savlekotő ***** válasza:
91%
Engem jobban zavarna a jó helyre teszem a fenekem beszólásuk,mintha kb le k váztak volna burkoltan aki pénzért keres pasit. Ez a beszólás részükről százszor gázabb
2020. dec. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
98%
Szerintem neked ez most azért esik rosszul, mert a nagy szerelemben totál egyedinek és megismételhetetlennek tartod a lovagodat, és most csalódtál, amiért a kamaszként uncsinak tűnő apádhoz hasonlítja az anyád. :)
2020. dec. 18. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
72%

8! Nincs abban semmi gaz egy no tudja magától mit érdemel és olyat keres aki ezt megteremti neki

A prostituált máshol kezdodik

2020. dec. 18. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!