Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Megkaptam anyámtól hogy "na...

Megkaptam anyámtól hogy "na kislányom apádat választottad pasidnak te is" kifejezést?18/L

Figyelt kérdés
Összejöttem egy fiúval akit be is mutattam a szüleimnek.Miután elment (amúgy tök jól ment a bemutatkozás) utána elkezdtek röhögni.Kérdeztem hogy mi azz erre mondja anya hogy ez a srác kiköpött olyan mint apukám volt 20-on évesen.Apáról tudni kell hogy vállalkozásba kezdett elég korán ami azóta is megvan és szerintem mondhatom nyugodtan hogy jobban élünk mint az átlag.Ez a srác is vállalkozó bár még csak 24 éves de neki nem gazdagok a szülei hanem saját magának teremtett meg mindent.Ennek ellenére abszolút nem nagyképű hanem egy határozott,nyugalmat sugárzó,jó kommunikációs készséggel rendelkező fiú.Persze a szüleim rögtön azt látják benne hogy jó helyre teszem a fenekem meg hogy milyen jó kiállású olyan mint apa volt fiatalon,de tökre nem is hasonlítanak.Lehet hogy a beszédstílusuk meg a határozottságuk hasonló,de hát ez minden lánynak vonzó.Nem is hasonlít apára,miért mondják ezt?:(
2020. dec. 18. 20:35
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
100%
És akkor mi van?
2020. dec. 19. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!