Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A gyereketek melyik párválaszt...

A gyereketek melyik párválasztásán akadnál ki a legjobban?

Figyelt kérdés

2020. dec. 26. 01:10
A kérdező szavazást indított:
Roma
Azonos nemü
10 évnél idősebb
Bűnöző
Szegény
91 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
3%
Mondjuk nem mindegy nő vagy férfiről van-e szó...
2020. dec. 26. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Attól függ, milyen nemü a gyereked (ha van)!
2020. dec. 26. 01:26
 3/10 anonim ***** válasza:
89%

Már megint? És miért kell ezt nemekre lebontani?

Értem én, hogy valami miatt a leszbikussággal kapcsolatban pl toleránsabbak bizonyos emberek, de ez nem több puszta ostabaságnál.

Egy bűnözőt pedig pl nyilván senki nem látna szívesen sem a fia, sem pedig a lánya mellett.

2020. dec. 26. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
96%
Hát, én például nagyon remélném, hogy a gyermekem egy tízévesnél sokkal idősebbet választana magának párjául...
2020. dec. 26. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
3%

#3


Pl azért mert ha nőről van szó, akkor a szegényt egyből ki is húzhatjuk, mint opciót, mert egy magyar nő sosem menne nála szegényebb férfihoz.

2020. dec. 26. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
86%

Attól függ hogy milyen bűnöző.


Ha nem fizetett be egy parkolási bírságot időre,bliccelt a metrón vagy füvet termeszt és szív, az pont nem lenne bűn a szememben.

2020. dec. 26. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
8%
Kíváncsi lennék, hogy aki a 4-es véleményére pirosat nyomott, az vajon miért tette...
2020. dec. 26. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
84%
Ha egy bunozovel lenne kapcsolata azt semmiképp nem toleralnam, es a hatalmas korkulonbseggel is vannak fenntartasaim, a tobbi nem ertem miett jelente problemat.
2020. dec. 26. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Emberek, különbség van aközött, hogy "10 évnél idősebb" és hogy "10 évvel idősebb"... Néhányan vagy nem látják, vagy el sem tudom képzelni, hogy miért nem gondolják problémásnak a megfogalmazást...
2020. dec. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Egyértelműen bűnöző.

Róma? Nem vagyok rasszista.

Azonos nemű? Hát, nem probléma igazából nem zavar.

Szegény? Na aki ilyen az legundoritobb pénzéhes ember aki lenézi a gyermeke párját ha az szegény. Ez eszembe sem jutna.

10évvel idősebb? Hát ha a gyermekem lány akkor ez számomra közömbös. Ha fiú akkor furcsálknam de megtartanan magamnak a véleményem. Nem lenne abból sem probléma.

2020. dec. 26. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!