Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Bántónak találnád, ha a...

Bántónak találnád, ha a fiad/lányod nem menne haza anyáknapjakor?

Figyelt kérdés
Egyetemista, három hetente jár haza. Az anyák napja pont második hétre esik, tehát az anyák napját követő hétvégén megy haza, ha marad a három hetente megy haza elképzelésnél. Programja elvileg nincs az egyetem városában, szimplán az az indok, hogy nem akar négy órát utazni pénteken, meg vasárnap három órát vissza, mert túl sok időt vesz el és közelednek a zh-k.
ápr. 28. 10:57
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
19%
Igen. Azért ennyit igazán megtehetne, ha már gondolom az anyja is pénzeli. Nem kell hazamenni, de akkor se kelljen ha neki lenne szüksége az otthonra. Gondolom neki se esne rosszul ha a szülei pont nem érnének rá a születésnapján
ápr. 28. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
88%
Nem. Ha felhív telefonon, az bőven öröm.
ápr. 28. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 anonim ***** válasza:
88%
Nem. Megette a fene, ha ezen múlik.
ápr. 28. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 anonim ***** válasza:
88%

Nagy kaland... lehetoseg szerint mindig talalkoztunk anyuval. Voltam koleszos 4 evet , ha nem ugy jott ki a hazamenetel akkor nem mentem direkt ezert haza.

Es laktunk egymastol 200kmre. Volt amikor eltudtam menni hozza , volt amikor nem.

Megsertodni igazan gyerekes dolog .

Volt amikor felhivtam, volt amikor kuldettem neki viragot. Volt olyan is , hogy csomagot kuldtem neki amibe a fiam altal keszitett ajandek volt.


Szerintem az a lenyeg, hogy azert ne felejtse el minimum felhivni.


De ezert kulon 4 orat utaztatni kulonben egy " halatlan budos kolok" az gáz.

ápr. 28. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 anonim ***** válasza:
7%
4es, oké, de akkor ugye azzal sincs semmi gond, ha a szülőknek a kérdező szülinapján lesz programjuk és nem lesz kedvük ott lenni meg készülni? Majd felhívják a wellness hotelből és letudva
ápr. 28. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 anonim ***** válasza:
86%
Egy ezzel zsaroló anya mennyire érdemli meg a köszöntést?
ápr. 28. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 anonim ***** válasza:
5%

Igen.

Más az, ha munka, család, egészségi állapot...stb. más hasonló ok miatt nem tudna, de a szándék meglenne;

meg megint más a nincs kedve.

De nyilván ott már rég el lett tolva a kapcsolat, ha ilyen bunkó, nemtörődöm a gyerek

ápr. 28. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 anonim ***** válasza:
79%

Aki ezen megsértődik, az remélem, tisztában van vele, hogy a gyereke úgy rácsapja majd az ajtót, amint teheti, mint a huzat.


Anyám is minden szron bevágta a durcát, többek közt ilyeneken is. Miért nem megyek haza a 200 km-re lévő egyetemről, mert neki szülinapja van? Mondjuk mert nincs kedvem 400 km-t ingázni két nap alatt és majdnem minden hétvégén kb?

Elvárta volna, és én voltam persze a hálátlan.


Tízéve nem igazán járok haza... ez van.

ápr. 28. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 anonim ***** válasza:
82%

5-ös, anyám PONTOSAN ugyanezekkel zsarolt csak épp más példákon keresztül.

Szerinted mennyire érdekel, hogy nincs itt a szülinapomon? Semennyire.


Bár, az sem érdekel, mi van vele. Köszönje magának. ;)

ápr. 28. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 anonim ***** válasza:
89%
Én sem tudok akkor jönni, ezért most hétvégén jöttem és adtam oda, amit sütöttem. Anyum nem foglalkozik holmi dátumokkal, a lényeg, hogy találkozzunk.
ápr. 28. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!