Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek ebben a helyzetben?

Mit tegyek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Számomra kellemetlen szituba kerültem (fogok kerülni), tudom hogy ennél sokaknak sokkal nagyobb gondja van. Szóval egy ideje járok edzőterembe, nagyon szeretem, edzés után általában letusolok, mert megizzadok, és jólesik. Nemrég anyu kitalálta, hogy eljárna velem edzeni, ezzel nincs is gond. Viszont nem szeretnék anyu előtt zuhanyozni, nekem kellemetlen lenne, nálunk nem szokás, hogy pucéran lásson.

Mondjam meg neki, hogy ez zavar, vagy ne jöjjön velem? Valószínűleg megbántanám.

Bocsi, hogy hosszú lett…


ápr. 28. 07:30
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan megmondhatod, hogy nem szeretnéd látni pucéran, szerintem ebből nem lesz semmi gond vagy sértődés.
ápr. 28. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 A kérdező kommentje:
Fordítva, de köszi. Azt nem akarom hogy ő lásson engem.
ápr. 28. 07:51
 3/45 anonim válasza:
100%
Szerintem is mondd meg neki, hogy nem szeretnéd hogy veled menjen zuhanyozni. Nem hiszem hogy megbántanád, csak megérti majd.🙂
ápr. 28. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell mindent egyszerre csinálni.

Nem is értem.

Nincsenek elválasztva a zuhanyok egymástól?

ápr. 28. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 A kérdező kommentje:

4

A nyilvános helyeken nem igazàn

ápr. 28. 08:05
 6/45 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mondd meg neki a félreértések elkerülése érdekében, hogy tudja, nem azzal van a bajod, hogy együtt edzetek, hanem a tusolás a probléma.
ápr. 28. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
100%
Az egyikőtök bemegy, lezuhanyozik. A másik addig iszik egy kávét vagy simán vár. Majd csere. Gondolom, nem az edzőterem közepén van önmagában egy zuhanyzókabin. Vagy csak cipőcsere és otthon zuhan.
ápr. 28. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 A kérdező kommentje:
Szerintem nem tudja, hogy feszengek ettől, ezért kértem itt segítséget, hogy hogyan kezeljem. Láttam már ilyen anya lánya párost a teremben, úgy tűnt őket ez nem zavarja.
ápr. 28. 11:14
 9/45 anonim ***** válasza:
54%
Gondolod, hogy anyad is neki allna ott zuhanyozni? Mert pl én biztos nem zuhanyoznék idegen helyen es nagy esellyel anyad korabeli vagyok. Majd szépen haza megyek és otthon lezuhenyozok.
ápr. 28. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 A kérdező kommentje:
A nők 90% a zuhanyzik edzés után. Én is szoktam, anyuból is kinézem.
ápr. 28. 12:00
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!