Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Visszaadjam anyukámnak a pénzt?

Visszaadjam anyukámnak a pénzt?

Figyelt kérdés
Anyukám beteg. Nagyon nehéz hónapok várnak rá. Előfordulhat, hogy ez volt vele az utolsó karácsonyunk. Nincsenek apával anyagai gondjaik jelenleg, de a bizonytalan jövő miatt gondolni kell erre is. Karácsonyra az ajándékok mellé borítékban adott egy csomó pénzt, ami miatt mardos a lelkiismeretem. Testvérem is kapott. A pénz mindig jól jön, de egyikünk sem szorul rá, így elgondolkodtam azon, hogy visszaadom, de nem szeretném megbántani. Nagyon nehéz most ez nekem lelkileg. Mit gondoltok?

2020. dec. 27. 13:24
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
ne add vissza, de tedd félre, ha tényleg kell, akkor majd előhúzod. szerintem.
2020. dec. 27. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem azért adta, mert azt akarta, hogy a tiéd legyen.

Viszont ha nagyon ragaszkodsz hozzá, akkor tedd félre, és ha esetleg szükség lesz rá, ott lesz.

2020. dec. 27. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, azért adta, hogy ha ő már nem lesz, el tudjátok kezdeni az életet.


Nem érdemes ilyenkor már visszautasítani a jószándékot, hadd örüljön, hogy tett valamit értetek.

2020. dec. 27. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sajnálom. Biztosan azért kaptad, mert anyukád még most szeretné elintézni a lezáratlan ügyeit. Ne add vissza a pénzt, de legyél vele minél többet, és ha volt valamilyen konfliktusotok, akkor még most tisztázzátok.

Sok erőt kívánok nektek az elkövetkezendő időszakra.

2020. dec. 27. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne add vissza. Megbántanád vele.
2020. dec. 27. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, akkor megtartom, illetve elteszem későbbiekre, ha a szükség úgy kívánja.
2020. dec. 27. 13:49
 7/9 anonim ***** válasza:
96%
Sajnálom anyukádat, remélem nem súlyos beteg és nem dönti le a betegség. Nem kell vissza adni a pénzt, de ha szüksége lesz rátok remélem ott lesztek számára.
2020. dec. 27. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
90%
Istenem, nagyon szomorú a történet, kijöttek a könnyeim. A többiek nagyon jó tippeket adtak szerintem, én is ezeket mondanám. Jó egészséget, szeretetet és kitartást kívánok. 😔😔
2020. dec. 27. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Hello kérdező, mi az helyzet az anyukáddal?
2021. jún. 27. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!