Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Normális hogy édesapám éveken...

Normális hogy édesapám éveken keresztül ilyen szép dolgokat mondodtt rám?

Figyelt kérdés
Idézem:"Olyan gebe vagy,nagyon csunyán nézel ki." "Egy fiúnak se kellesz majd." "Ha ilyen vékony maradsz ki akarna majd járni veled". Megjegyzem azóta már voltak olyan emberek az életembe akikkel együtt voltam

2020. dec. 30. 08:13
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
76%

Az ő nő ideálját akarta rád húzni. Vagyis ha neked kicsi a melled, de neki a 85D tetszik akkor, mint pasi nem nyúlna hozzád. És szerinte ha neki nem kellenél akkor másnak se.

Mondjuk az is igaz, hogy nem ő a célcsoport 😂

2020. dec. 30. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
60%
Édesapádnak hívod ezt a férget? Érdekes.
2020. dec. 30. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
66%
"Tudod apa, a lányok olyan férfit választanak, mint az apjuk. Így aztán remélem, nekem is jut majd egy impotens lúzer."
2020. dec. 30. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
20%

"Megjegyzem azóta már voltak olyan emberek az életembe akikkel együtt voltam"


Hát ez nem hangzik túl meggyőzően...

2020. dec. 30. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
81%
Nem tartom normálisnak, én nem mondanék ilyet a lányomnak.
2020. dec. 30. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Hogy én mennyire gyűlölöm az ilyen embereket. Mintha a saját apámat hallanám... Csak engem kb. 3 éves koromtól gebézett és tiniként rendszeresen megjegyezte, hogy "soha senkinek se fogsz kelleni mert ronda vagy", és "olyan sovány vagy hogy kettőt kell rúgni feléd mire egyszer eltalálnak". Én genetikusan vékony csontozatú vagyok amit micsoda véletlen! tőle örököltem... anyám és a családja szó szerint gurul.

Mindenesetre a csúnya, sovány, majd senkinek se kellő lánya, előbb manöken lett, azután férjhez ment, majd 3 gyereket szült és még így 40+ évesen is csinos, vékony és ami a legfontosabb, boldog.

2020. dec. 31. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonymousreview60 ***** válasza:
#16: Az ért mondott ilyent, mert magában is gyűlölte vagy irígyelte, hogy a feleségével szemben a gyereke vékony maradt. Vagy csak boxzsák kellett neki.
2020. dec. 31. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Boxzsák kellett neki, nem tudta elfogadni, hogy nem rá hasonlítok külsőre, hanem anyámra (a kövérséget kivéve). A bátyám a hasonmása volt, sokszor meggyanusitotta anyámat azzal hogy nem tőle vagyok. A genetika nem érdekelte.
2020. dec. 31. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!