Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A neten hallani, látni olyan...

A neten hallani, látni olyan dolgokat hogy adományokból egész szép összeget össze lehet harácsolni havonta. Mi a menete? NEM KELL RÁ CÉGET ALAPÍTANI ÉS NEM KELL HOZZÁ ALAPÍTVÁNY. Elvileg PAY-PAL on keresztül megy az egész.

Figyelt kérdés
Mit kell tennem? Csak simán feladok egy hirdetést hogy álmaim megvalósítására gyűjtök és ebben kérem mindenki segítségét?

2016. jún. 16. 18:21
 1/10 anonim ***** válasza:

Elég nehéz, bő ismerettségi körrel, médiával vagy online ismerettséggel, forgalommal lehet csak tehát hogy van egy youtube csatornád sok nézettséggel vagy weboldalad.


Én egyszer rendeztem egy kampájnt a "kis gyapotszedő négerek" címmel, persze ha jött volna pénz azt lenyúltam volna. De 0$ jött. A legtöbb adománygyűjtő oldal magyarországról nem elérhető.

2016. jún. 16. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

nagy ismeretség kell, vagy olyan téma, amit felkap a média.


Pl terrortámadásban megsérültél és kell a pénz a műlábadra, vagy műtétre.. na a probléma ott kezdődik, ha nem sérültél meg, és nincs semmiféle műtét.

2016. jún. 16. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
85%
Dolgozni kellene, nem ingyen pénzről álmodozni.
2016. jún. 16. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
88%

Na én pont az ilyenek miatt, mint te nem adakozok semmilyen alapítványnak. Ha adakozni támad kedvem, odaadom a csövesnek, a ki a Tesco-parkolóban kéregeti a bevásárlókocsikat a 100 Ft-ért.

Pedig mondjuk a rákos gyerekeknek szívesen adnék, de erősen kételkedem benne, hogy valóban oda kerül, ahova szánom.

2016. jún. 16. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat.3. Kommentelőnek üzenem h van munkám.
2016. jún. 17. 05:13
 6/10 anonim ***** válasza:

Tényleg csak a magyar nép ennyire PRIMITÍV?

Senki sem akar dolgozni még egy keveset sem ,kockáztatni sem akar ,csak meggazdagodni!


Miért van ez így?


Lehet nem is kellene sokat tenni ,csak mondjuk 10évet tisztességesen ledolgozni mindenféle hitel nélkül és után gondolkodni és azt az összeget amit 10év alatt összespóroltál azt megtudnád sokszorozni ,ahelyett hogy állandóan a realitás határain kívül álmodozni!

2016. jún. 19. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Tényleg csak a magyar nép ennyire PRIMITÍV?

Senki sem akar dolgozni még egy keveset sem ,kockáztatni sem akar ,csak meggazdagodni!


Miért van ez így?


Lehet nem is kellene sokat tenni ,csak mondjuk 10évet tisztességesen ledolgozni mindenféle hitel nélkül és után gondolkodni és azt az összeget amit 10év alatt összespóroltál azt megtudnád sokszorozni ,ahelyett hogy állandóan a realitás határain kívül álmodozni!


Több mint 10 éve dolgozok de egy Ft-om sincs félretéve...Mégis miből tettem volna félre?Úgy mondod mintha egy átlag magyar 300-400ezret keresne havonta.Ja és van 2 kiskorú gyerekem is...Párom gyesen van csak én dolgozok, 2 gyerek mellett mutasd meg hogyan kell félretenni úgy hogy az autónk is folyton elromlik?..Aztán majd beszélgetünk...

2016. jún. 23. 19:26
 8/10 A kérdező kommentje:
Te hogy sokszoroznád meg azt a pénzt amit 10 év alatt félreteszel?Írj példát ezért vagyunk itt mindannyian.Bármilyen 5let érdekel..Te mit tennél mondjuk 3-4 millió ft al???
2016. jún. 23. 19:28
 9/10 anonim ***** válasza:

Nekem elég sok ötletem van ahhoz ,hogyan sokszoroznám meg akár 1,5-2millió Ft-om!


De hát meríts saját kútfőből! Nem igaz ,hogy egyetlen ötleted sincs?! (Én nem tartom magam zseninek ,de ha egy kicsit megerőltetem magam kapásból 3-5 dolgot tudnék mondani)!

2016. jún. 24. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Hallgatlak...Ötletem nekem is van,nem 3-5 hanem vagy 10-20..Csak az a baj hogy mindhez tőke kell nem kevés...Csináltam arany kinyerést elektronikai hulladékból(jelenleg is csinálom) körülményes,veszélyes nagyon.. italnagykereskedésben dolgozok főállásban,mellékállásban néha megyek bontani és a kiszedett cuccokat ingyen elhozhatom amikor úgy van.Szóval nem vagyok elveszett gyerek de azért jól jönne pár 5let.Elvileg a youtubbal is lehet pénzt keresni nem is keveset de rögös út vezet odáig..Egyedi motorok építésén(bobberek) gondolkozok de nem tudom mekkora kereslet lenne rá.Jelenleg egy házi készítésű napenergiás vízmelegítőn gondolkozok ami pár ezer ft ból megvan és brutális hatásfokkal üzemel(nem napelem se nem kollektor)
2016. jún. 25. 22:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!