Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Tényleg ciki hogy itthon...

Tényleg ciki hogy itthon töltöm a szilvesztert a családommal és a legjobb barátnőmmel együtt?17/L

Figyelt kérdés
Itt van nálam a legjobb barátnőm akivel filmet nézünk és itt is alszik,majd csak holnap vagy holnapután megy haza. Családdal majd koccintunk éjfélkor és kb ennyi a program.
2020. dec. 31. 21:40
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
90%

Nekem világ életemben annyi volt a szilveszter, hogy éjfélkor barackos kölyökpezsgővel koccintottunk apámmal. Idén is ez lesz. Aki szeret bulizni, annak ez is csak egy alkalom arra, hogy bulizhasson. Ha te nem szeretsz bulizni, "vadulni", nem ciki. Sőt, mivel jelenleg halálos vírus van, az a legjobb, ha nincsenek egymás hegyén-hátán.


19/l

2020. dec. 31. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
86%
Nem tudom, hogy manapság mennyire ciki, de 20 éve ez volt a jellemző 17 évesen.
2020. dec. 31. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim válasza:
96%
Nem. Szerintem tök oké :D
2020. dec. 31. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
97%
Pláne most, hogy kijárási korlátozás van, nem értem, miért lenne ez ciki.
2020. dec. 31. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim válasza:
92%
Én 34 évesen ugyanezt csinálom, egy kis pezsgő meg körtepálinka társaságában;)
2020. dec. 31. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
20%
Hát elég cinkes,hogy nem hivtál át! F26
2020. dec. 31. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim válasza:
98%
Ha élvezed akkor ez a legjobb program:)
2020. dec. 31. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 A kérdező kommentje:
Van egy csoport ahol az osztálytársaimmal vagyok és mindenki teszi fel a buli fotókat én meg cikinek éreztem hogy kakaózgatok betakarózva a barátnőmmel,de akkor ezek szerint nem az :P nézünk egy jó kis sorozatot aztán majd koccintunk :) bár én nem bírom az alkoholt mert már 2 pohár pezsgőtől is becsípek :D
2020. dec. 31. 22:13
 9/42 anonim ***** válasza:
95%
Mi is itthon vagyunk a parommal (23 evesek vagyunk), pont beteg lettem, ugyhogy mar napok ota ki se mozdultunk :D Sorozatot nezunk, tarsasozunk, iszogatunk, semmi extra. Igazabol en 12 eves korom ota mindig voltam valahol bulizni (persze asszem 15-16 eves koromig valakinek a szulei mindig ott voltak, alkohol nelkul :D) ugyhogy nekem most picit fura, de nem banom. Egyebkent is max az egyik haveromekhoz mentunk volna, 4en lettunk volna, tehat semmi extra.
2020. dec. 31. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
85%
Nálunk is ez van, az osztálycsoportba töltik fel a buli képeket. Őszintén, nem vagyok bulizós, de megértem, elfogadom aki az. Azt azonban nem, hogy egy nyamvadt alkalommal nem lehet kihagyni. Nem azt mondom, hogy mindenki zárkózzon be évekig, és senkivel ne találkozzon, mert biztos még évekig fog ez eltartani. Csak ép ésszel felfoghatatlan, hogy egymás poharából isznak, ölelgetik egymást, az összes képen egymás hegyén-hátán vannak, aztán ha van valakinek a családjában cukorbeteg, szívbeteg, apuka, anyuka, papi, mami, csodálkoznak, hogy elvitte "valami".
2020. dec. 31. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!