Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért utasítjak el a páromat,i...

Miért utasítjak el a páromat,illetv e állítják be ludasnak?

Figyelt kérdés

Már több barátom is volt eddig akiknél mindig ugyanezt csináltak.

Most is van 1 párkapcsolatom ami több mint 1 éve van. A távolság miatt távkapcsolatban élünk de eddigi idő alatt mindent megtett értem. Tőle több érzelmet kaptam mint a saját szüleimtől és a legrosszabb hogy az egész családom utálja illetve nem kedvelik mert apámék hazugsággal tömik a többiek fejét. Sok vita volt ebből de sajnos egy személy aki manipulátor és apámat a tökénél fogva vezeti...

Bármit teszünk neki - nekik nem jó és az a baj hogy ez az egész ranyom a kapcsolatunkra.


Sajnos még van 1 évem az iskolából utána össze költözünk de ez akkor se mejet így tovább.



2021. jan. 1. 22:18
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi a kérdés?
2021. jan. 1. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Miért állítják apámék be a páromat szar szemétnek ha tényleg semmi rosszat nem tett se velem se nekik.

Ha megkérdezem próbálnak valamibe megkapaszkodni és felhozni és azt beállítani problémának...

2021. jan. 1. 22:23
 3/9 anonim ***** válasza:
74%

"Miért állítják apámék be a páromat szar szemétnek"


Az okot valahol itt keresd: "Tőle több érzelmet kaptam mint a saját szüleimtől".


Szóval a szüleid érzik, hogy ő - velük ellentétben - szeret téged, és ez dühíti őket.

2021. jan. 1. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Ezen filóztam már én is vagyis eszembe jutott.

De ez akkorbis a leggusztustalanabb dolog szerintem.

2021. jan. 1. 23:08
 5/9 anonim ***** válasza:
60%

4-re:

Ebben egyetértünk, sajnos.

2021. jan. 1. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Lehet én vagyok a hülye meg még fiatal.. megértem apámékat hOgy aggódnak de 19 vagyok a hugóm meg 16 és neki csak 2 hónaoja van pasija de ők már szentek sérthetetlenek. Aztán a hugom pasija meg elége egy álszent gyerek...
2021. jan. 1. 23:45
 7/9 A kérdező kommentje:
*hogy
2021. jan. 1. 23:45
 8/9 A kérdező kommentje:

De persze az nem problem meg nekem tiltani akarnak mindent neki meg engednek .

És nézek értelmesen ha tiltasz akkor a többieknél is ne csak nálam..

2021. jan. 1. 23:46
 9/9 anonim ***** válasza:
43%
SEMMI konkrétumot nem tudunk. Lehet, hogy okuk van a kifogásra, csak nem tudjuk.
2021. jan. 24. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!