Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Meg szeretném hálálni anyukáma...

Meg szeretném hálálni anyukámat valahogy, de nem tudom, hogy mivel. Hogyan tegyem meg?

Figyelt kérdés

Anyukám nagyon sok mindent tett értem az elmúlt időszakban, és ezt nagyon meg szeretném köszönni neki... Van egy csomó ötletem, de mégis úgy érzem, hogy kevés. Ti mit csinálnátok a helyemben?

Vegyek neki valamit, vagy készítsek? Esetleg süssek neki valamilyen süteményt? Vagy csak mondjam el neki, hogy amit tett, mennyit jelent nekem? Talán írjam le egy levélben, vagy üzenetben mindezt?

Nagyon megköszönném, ha tudnátok segíteni ötletelni! Ne felejtsétek, itt nincs helytelen válasz, mindegyiket értékelném!



2021. jan. 3. 19:03
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én azt szeretem, ha készitenek nekem valami klassz kis ajándékot:)
2021. jan. 3. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
a süti (is) jó ötlet, és amikor átadod, mondd el neki szóban a köszönetet.
2021. jan. 3. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
75%
Vedd át tőle a háztartásnak egy akkora részét (de véglegesen, ne csak 3 napra), amivel 50%-ban tehermentesítenéd. Ezzel nagyon sokat tennél érte.
2021. jan. 3. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Doros ***** válasza:
100%

Nagyon kedves az ötleted!

Anyaként tökéletesen meghatódnék egy kisméretű tortától, amelyen egy kis levélke van, borítékban!!! (hogy addig is izguljak, míg kibontom.)

És amelyben azt olvashatom, hogy a gyerekem nagyon szeret, és köszöni mindazt, amit érte tettem.

Saját kézírásával írva. Akkor is, ha nehezen olvasható ákombákom, én tudni fogom, hogy ő írta.

2021. jan. 3. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

készíthetsz kuponokat is.

pl. "anya, mától egy hétig én fogok mosogatni"

2021. jan. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
A kézzel írt dolgoknak én nagyon örülnék. Sokkal kifejezőbb lehet, mint egy szóbeli vallomás, mert ott nem szemtől szemben van párbeszéd. Ráadásul végtelenszer elővehetem és elolvashatom. Nagyon szeretném :)
2021. jan. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddig összegyűlt ötletekek :D
2021. jan. 3. 21:42
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Mondd neki, hogy köszi anyci, szeretlek. ÉS/VAGY, hogy jó fej vagy.


én az ilyesmitől mindig elalélok.

2021. jan. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Angel3000 ***** válasza:
100%
Szia! Èn valami olyannal lepnèm meg, amit már régóta szeretne! Viszont azt csak Te tudhatod! Minden jót!
2021. jan. 6. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!