Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Van itt vki akivelanyja...

Van itt vki akivelanyja mindig kiabál vele és nem szeret otthon lenni? Amellett elmondja mindennek

Figyelt kérdés

2021. jan. 7. 02:11
 1/7 anonim ***** válasza:
46%
Volt,de azok jól szájon rugdalták és a probléma megoldódott.
2021. jan. 7. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Jelen:)
2021. jan. 7. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen anyák, ha csak rosszindulatból kotozködnek, akkor egy senkiháziak.

Mindnek kissebbsegrendűségből fakadó hatalomvágya van, hogy uralkodjon mások felett és így éli ki.

2021. jan. 7. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
anyukádnak hiányzik valami, vagy valaki...ennek híján rajtad vezeti le a felgyülemlett feszültséget..
2021. jan. 7. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
22%

Ha kiskorú vagy, akkor én pl. azért balhéznék veled, hogy éjjel 1/4 3-kor még a Gyakorit tolod.

Ha nagykorú vagy akkor meg lehet elköltözni!

2021. jan. 7. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
20%

Anya=banya. 40 felett ilyenek.

Lásd, anyósok, anyák stb. Egyszerűen elmegy az eszük. Mindenbe belekötnek.

2021. jan. 7. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen, ismerős. Minden kis semmiségért leüvölti a fejem. És káromkodik is. Nem mindig kiabál, de amikor igen, az nagyon idegesítő. Olyan mintha lenne valami baja, betegsége. Mert ez nem normális. Pedig általában mindig én főzök, elmegyek bevásárolni, mosok. Egy ideig jó vagyok neki aztán meg elkezd szidni. Egyébként szeretek otthon lenni, de amikor kiabál az valami elviselhetetlen.
2021. febr. 7. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!