Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyám nem normális! Hogyan...

Anyám nem normális! Hogyan magyarázzam el,hogy nincs erre szükség?

Figyelt kérdés

Biszex vagyok,és megtudták. Van barátnőm is,és volt is.

Anyám miután megtudta,hogy biszex vagyok azonnal kitalálta,hogy mennem kell HIV tesztre. Normális ez?!


17/L


2021. jan. 12. 20:10
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
41%
Csak nem ilyen maradi, aki számára a Szájer féle eresztény dolgok az elfogadottak? Na maradi ember az én családomban is sok van, aki képtelen haladni a korral.
2021. jan. 12. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
66%

Nem, nem normális.

A HIV tesztbe nem fogsz belehalni, ne félj tőle.

Szerintem nem lehet elmagyarázni. Ő bigott idióta és az is marad. Sajnálom, ezt nehéz leírni, de nekem az a tapasztalatom, hogy érvek nélkül kialakítják ezt a véleményt és lehetetlen meggyőzni őket. Én nem a HIV teszttől félnék, hanem attól, hogy megromlik a kapcsolatod vele. Számíts arra, hogy ezután kevésbé fog téged szeretni.

Borzalmas ilyen szülőknél felnőni. Apukáddal mi a helyzet? Ő is ilyen bigott? Tud arról, hogy leszbikus vagy és anyád homofób?

2021. jan. 12. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

Biszex vagyok..

Apám első reakciója:Hm..szóval köcsög vagy.

Aztán mondtam neki is,hogy mind a kettő nemet szeretem.

Arra csak annyit válaszolt,hogy akkor fél bzi vagyok.

A teszttől nem félek,csak zavaró..

2021. jan. 12. 20:42
 4/23 anonim ***** válasza:
18%
te írtál ki korábban erről kérdést? hogy anyád megtudta de nem reagált semmit?
2021. jan. 12. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

Nem..

Eddig nem tettem fel kérdést.

2021. jan. 12. 20:49
 6/23 anonim ***** válasza:
87%

nem leszólni akartalak emiatt csak kíváncsi voltam hogy ez annak a sztorinak a folytatása-e.

amúgy a kérdésre válaszolva nem, nem normális. anyádnak utána kéne néznie a hiv terjedésének. és hogy úgy általában mennyire elterjedt manapság Mo-n (vagy úgy általában a fejlett országokban). sajnálom hogy ennyire bigottak a szüleid.


(amúgy a köcsög és a b-zi is férfiakra vonatkozó szavak, te meg lány vagy. apád egy értelmező kéziszótárt üssön fel)

2021. jan. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
85%

#2 vagyok

Ebben az esetben próbálj meg hamar elköltözni onnan, ez pár év múlva sikerülhet, ha 17 vagy. Próbáltam, de lehetetlen az ilyen embereket megváltoztatni és mások is hasonló tapasztalatról számoltak be. Nagyon sajnálom, hogy ilyen helyzetbe kerültél, de itt jobb megoldást nem látok. Ha sértegetnek, próbálj meg nyugodtan válaszolni, hogy ne tudjanak kiprovokálni belőled semmi negatívat, ha valami tévhit van, elmondhatod, hogy nincs úgy. Nem hiszem, hogy kinő az agyuk.

Van olyan rokon, aki a védelmedre kelne, ha erre lenne szükség?


:(

2021. jan. 12. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

Nálunk pont az a helyzet,hogy nagy a család.

Apámnak én vagyok az egyetlen gyereke. Mindegyik testvérének van vagy 3-4 gyereke. Anyám is hasonló a családját nézve.

De mindegyik heteró,csak én vagyok más. Amit eléggé rossz szemmel néznek,és amint ezt megtudják a többiek,mind megakar majd változtatni. Hogy legyen férjem,és csak azzal foglalkozzak,nőkre rá nézni se merjek.

2021. jan. 12. 21:09
 9/23 anonim ***** válasza:
92%
Ha a teszt megnyugtatja édesanyádat, akkor utána talán idővel elfogadóbb lesz, ha túljut az első sokkon. Azért persze némi felvilágosítás nem ártana neki, hogy attól, hogy biszex vagy, még nem feltétlenül szexelsz válogatás nélkül emberekkel, pláne védekezés nélkül. (Legalábbis remélem.) Heteroszexuális kapcsolatban is ugyanúgy el lehet kapni fertőzést, ha az ember nem ügyel ezekre, ez nem szexuális orientációhoz kötődő dolog, csupán azért fedezték fel anno és volt elterjedtebb a homoszexuális férfiaknál, mert ugye ők nem védekeztek a nemi úton terjedő betegségek ellen úgy, ahogy egy heterp pár pl. óvszerrel teszi.
2021. jan. 12. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Ha barátnőm van,akkor ott nem tudom,hogy hogy lehet megoldani a védekezést. :/
2021. jan. 12. 21:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!