Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Kamasz gyerekek még megszokták...

Kamasz gyerekek még megszokták ölelni a szüleiket?

Figyelt kérdés

2021. jan. 18. 13:55
1 2 3
 1/24 anonim válasza:
100%
Én lányként azt mondom, hogy szerintem igen. Én eléggé testi kontaktus kerülő vagyok, de meg szoktam ölelni a szüleimet. Szerintem ez eléggé személy és kapcsolat függő.
2021. jan. 18. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Nincs gyerekem, de nővérem lányánál volt olyan, hogy 10-18 éves kora között nem ölelte meg a szüleit (főleg azért csodálkoztam, mert az anyjához kötődött jobban, és őt sem, nővéremnek ez nagyon fájt is).
2021. jan. 18. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon ritkán. Én is azt látom a családban, ismerősök között, hogy kb. 14-18 között ez ritka, pedig egyébként ölelkezősek. És később azok is lesznek újra.
2021. jan. 18. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Én 16 vagyok és nem nagyon szoktam. A szüleim elváltak anyukámmal élek de még őt is ritkán ölelem meg főleg ünnepekkor vagy különlegesebb alkalmakkor. Apukámmal heti 1x találkozok pár órára de őt szerintem már évek óta nem öleltem meg. Mondjuk én egyébként sem vagyok az az ölelkezős típus, azt se szeretem ha a barátaim csak úgy megölelnek pl köszönéskor mert kellemetlenül érzem magam tőle
2021. jan. 18. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
16 vagyok, és kisgyerekként sem igényeltem, most csak anyámat ölelgetem, hogy ne sértődjön meg.
2021. jan. 18. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos az én szüleim alkoholisták voltak, anyum mellette idegbeteg is, így az ölelések, beszélgetések nem voltak. 1 éve együtt élek a barátommal akinek az anyja nagyon fiatalos, jó fej, életvidám nő. Párom és az anyja minden találkozásnál megölelik, megpuszilják egymást, és mindig leülnek fél vagy 1 óra beszélgetés van. A mindennapjaikról vagy ami éppen téma. Minden hétvégén átmegyünk hozzájuk, és annyira jó érzés, hogy ebbe a rituáléba engem is belevettek. Olyan jó, hogy amikor találkozunk, én is kapok egy nagy ölelést, és én is ott ülök köztük, beszélgetünk, érdekli, hogy mi van velem, mi minden történt. 1 éve így megy, és mostmár tudom, hogy ezek az ölelések, beszélgetések nagyon is fontosak az embernek. Nagyon szeretem. MOndtam is neki, hogy ha egyszer gyerekünk lesz, ezt én is alkalmazni fogom.

26/N

2021. jan. 18. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
84%
Nem
2021. jan. 18. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
88%
Én kifejezetten nem. Nekem az ölelés a nemlétező barátnőmnek jár,illetve talán egy haveromnak,akivel valami nagy dolgot összehoztunk az életben ketten,vagy hülyéskedésből,de semmi homo. Nekem ez már sok,ha szülőket/családtagokat kellene megölelnem,mert ők elvárják. Nem mindenkinek ugyanaz mellesleg. Van akinek az ölelés,van akinek az ajándék...kinek mi.
2021. jan. 18. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Szüleim külön vannak már jópár éve. Hosszabb időre/idő után (1,5-2 hét) köszönésnél igen, amúgy pedig nem igazán. 16/F
2021. jan. 18. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 KmsRys ***** válasza:
100%
Én nem. Bár sose voltam ölelkezős típus. 17/F
2021. jan. 18. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!