Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Kamasz gyerekek még megszokták...

Kamasz gyerekek még megszokták ölelni a szüleiket?

Figyelt kérdés

2021. jan. 18. 13:55
1 2 3
 11/24 anonim válasza:
100%
Mi anyuval állandóan ölelkezünk, puszilkodunk. Apa is meg szokott ölelni, de ő aspi ezért csak akkor van ölelés ha ő kezdeményez, tehát olyan heti 1-2. Szóval határozottan igen! 16L
2021. jan. 18. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%
Hát figyelj, végül is felnőttkénkt is meg szokás ölelni a szüleidet, szóval miért ne lehetne kamaszként?
2021. jan. 18. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%

Kiskoromban sem volt szokás. Inkább a puszi, amitől nagyon kellemetlenül érzem magam. Egyszer öleltem meg anyut puszi helyett, akkor is sértődés volt, hogy én tuti nem szeretem, vagy haragszom rá...

Szóval a barátaim ölelem meg. Megpuszilni meg a családtagokat szoktam, ha nagyon muszáj.


18l

2021. jan. 18. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim válasza:
100%
En 18 évesen is nagyon anyás vagyok társaságban is puszilgatom ölelgetem meg ijesmi.. Xd
2021. jan. 18. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
94%
Az én kamasz fiaim is megölelnek,és még puszit is adnak sőt 10 éves lányom is .
2021. jan. 18. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim válasza:
100%
Szinte minden nap megölelem a szüleimet. Kisebb koromban volt egy durcás időszak amikor nem ölelkeztem, de nem esett nekik jól. A puszi nálam másabb, azt nem annyira szeretem. Nekem olyan túl intim. 17L
2021. jan. 18. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem attól függ ki milyen típus.

Én kiskoromban nagyon szeretgetve voltam, én is szeretgetős voltam akkor még. De elkezdtem kamaszodni és teljesen bezártam valamiért. Valahogy nem éreztem helyét már a random ölelgetésnek, puszizkodásnak. El is utasítottam a közeledést.

Mai napig így van. De persze egy meghittebb pillanatban, vagy ha olyan alkalom van, akkor van ölelés.


23/L

2021. jan. 19. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig is nagyon anyás voltam, szóval én a mai napig minden nap megölelem anyát legalább 1x, puszit is adok neki sokszor. Apum már más, ő alkoholista és erőszakos volt, soha nem álltam közel hozzá, kiskoromban sem úgyhogy őt soha nem öleltem még meg önszántamból, azt se szeretem, ha ő ölel meg engem. 17/L
2021. jan. 19. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%

Ez tényleg egyénfüggő. Gondolom(a kommentek szerint) a legtöbb ember ebben a korban nem az az ölelkezős típus,aki meg igen a szüleinél vagy meghúz egy határt, vagy sem, ezt a kapcsolatuk minősége nagyon befolyásolja🤷🏼

Én speciál egy sokszor nagyon túlbuzgó embernek tartom magam, folyton ölelgetek mindenkit, akit szeretek:) szóval általában vagy ott lógok a barátaim vállán folyamatosan, vagy a szüleimén, bár náluk ritkábban. De sokszor van olyan, hogy csak random odamegyek egy ölelésre hozzájuk,mert jól esik(anyukám pont ilyen, mint én ebből a szempontból, apukám kicsit távolságtartóbb általánosságban, de velünk nem igazán..azt hiszem elviseli😅😊).

18/L

2021. jan. 19. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim válasza:
94%
Simán
2021. jan. 19. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!