Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Amikor máshol élő szüleiddel...

Amikor máshol élő szüleiddel vagy felnőtt gyereke(i)ddel beszélsz telefonon a neten keresztül, bekapcsoljátok a videót?

Figyelt kérdés
2021. jan. 28. 14:59
 1/6 anonim ***** válasza:

Én másik városba járok egyetemre és a covid előtt ugye 5 napot ott töltöttem, de minden nap beszéltem a szüleimmel. Akkor kapcsoltuk be a videót, ha valami érdekes dolog volt (pl odajött a kutyám épp és látni akartam őt is)

Amúgy ez kicsit más téma, de néhány barátommal viszont állandóan videón keresztül beszélünk. Jobban szeretek élőben beszélgetni, és ez valamennyivel "természetesebb" hatást ad, hogy látjuk egymás arcát, reakcióját :)

2021. jan. 28. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Külföldön élek, a szüleim Magyarországon. Néha bekapcsoljuk, néha nem. Nagyon változó. De sokszor küldök nekik például fényképeket arról, hogy miket vettem, hogy dekoráltuk ki a házat és hasonlók. Gyakorlatilag minden nap kontaktban vagyunk valamilyen formában.
2021. jan. 28. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Telefonon nem beszélünk, messengeren szoktunk, akkor videoval
2021. jan. 28. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
midnig videóval
2021. jan. 28. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szinte mindig videochat de csak hetvegen tudok anyammal beszelni mert az idoeltolodas miatt ok mar alszanak mire en hazaerek a munkabol. Van olyan hetvege amikor nem vagyok otthon, ilyenkor csak siman telefonalunk mert a mobilinternet data csak jobban fogy ha a kamera is be van kapcsolva. Otthon wifirol nem szamit.
2021. jan. 30. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm sz eddigi válaszokat
2021. jan. 30. 07:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!