Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért zavarja anyámat ha...

Miért zavarja anyámat ha inkább a párkapcsolatommal törödöm?

Figyelt kérdés

Messze lakik a párom ezért neten tartjuk jobban a kapcsolatott. Amikor kéri hogy segítsek egyből segítek neki, de nap végére majdnem mindig beszól vagy épp ignorál ( kérdek valamit tőle rám se néz ).

L 20



2021. febr. 1. 20:14
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
93%
Ezt inkább tőle kérdezd meg 🤷‍♂️
2021. febr. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Kérdeztem már azt mondja nincs semmi. Aztán hetekig ez megy utána elkezd veszekedni.Abba marad a veszekedés.

Ezek után pár hétig nincs semmi és kezdődik előröl az egész.

2021. febr. 1. 20:43
 3/19 anonim válasza:
89%
Számtalan oka lehet annak, hogy miért viselkedik így. Lehet nehéz neki elfogadni, hogy osztoznia kell a figyelmeden valaki mással (ami teljesen érthető a te részedről, hiszen párkapcsolatban vagy). a legegyenesebb megoldás, hogy szemtől-szembe tisztázod vele és elmondod neki az érzéseidet, valamint kétségeidet a viselkedésével kapcsolatban, határozottan!
2021. febr. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim válasza:
33%
Még kicsi lehetsz , és félt, h nehogy rossz kapcsolatod legyen!
2021. febr. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
85%

Ha kettesben éltek együtt anyuddal, könnyen meglehet az is, hogy valami miatt frusztrált (pl. ha nem úgy alakultak az életében a dolgok mint szerette volna), és te vagy az egyetlen a közelében, akin kitöltheti ezt a fusztráltságot.


Tippelek erre abból, hogy nem említettél sem apukát, sem testvért, sem házi állatot. Anyud valószínűleg magányos, és bár nem a te dolgod, hogy élete végéig társaságot szolgáltass számára, de valószínűleg ebből, vagy egyéb önmagával való elégedetlenségből ered a feszültsége, amelyet rajtad tölt ki, mert te vagy az egyetlen elérhető személy a közelben, akin lehet.


Ha nincs, akkor anyudnak társa, célokra, sikerélményre van szüksége szerintem.

2021. febr. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
83%
Ha órákig lógtok egymason a neten, közben hanyagolod a dolgokat és mindenre megkell kérnie, akkor nincs miert csodálkozni. Ellenben ha mindent amit kellene magadtól megcsinalod akkor egy szaba sem lehet. Az itt a kérdés vajon az a tipus vagy e akitől, ja kernek csak azt hallani, hogy majd, majd, majd...
2021. febr. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Nővérem és apum is velünk lakik. De előbb beszólt a nővérem is hogy -ennyit beszélgetni- flegma hangnemben. Ebből arra gondoltam hogy lehet ő "feszegeti" ilyennel anyumat mert, volt már sok ilyen esett.



Ugye még tanulok is és az is minimum 5-6 órát vesz el a napomból. Hiába igyekszem meg felelni minden téren akkor is mindig van valami amivel beszól/nak.

2021. febr. 1. 21:19
 8/19 A kérdező kommentje:

6 válaszoló

Egyből meg csinálom. Van amikor én főzök, mosok...

De amikor nincs tényleg semmi se akkor is megkapom azt a beszolást hogy, miért nem csinálsz semmit.

Vagy amikor ugyan ez van bent vagyok a szobában akkor is meg kapom azt hogy miért nem vagyok kint a konyhában.(volt olyan hogy ki mentem és ott maradtam és utána mindenki eltűnt onnan és egy 10perc múlva meg kérdezte hogy miért vagyok itt egyedül, vagy mi bajom van)

2021. febr. 1. 21:25
 9/19 anonim ***** válasza:
82%
Találkoztak már a barátoddal?
2021. febr. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
36%
A nővéred nem lehet, hogy féltékeny, mert neked van valakid, akivel órákig is el tudtok társalogni, neki meg meg nincs, és sose volt olyan, akivel ennyit tudott volan egyhuzamban beszélni?
2021. febr. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!