Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csináljak, ha lassan...

Mit csináljak, ha lassan megromlik a párkapcsolatom amiatt, hogy otthon frusztrált vagyok?

Figyelt kérdés

Mióta az eszemet tudom, MINDENBE belekötöttek otthon a szüleim, kb óránként egy lecseszést biztos kaptam, ha nem gyakrabban. De ilyesmikért: Két csepp ásványvíz kifröccsent a pultra, a tányérra nyomtam ketchupot, csuklottam, ittam leves evése közben, pattanásom nőtt, volt a szobámban egy üveg víz, nyitva volt 25 fokban az ablak, mikor szóltak, hogy vacsorázunk, akkor még az aktuális mondatot végigolvastam a könyvemben, stb a végtelenségig. Folyton CSAK kritiáltak, egy kedves szót nem kaptam soha. Más baj nincs Velük, nem bántottak egyébként soha, csak folyton bennem van, hogy megint meg fognak alázni stb.

Ezek miatt NAGYON feszült vagyok otthon, ilyen voltam mindig is. Eddig nem volt ebből baj, de mióta van barátom, sok konfliktusunk van ebből.. Sajnos annyira ideges vagyok, hogy nem jól reagálok sokszor arra, amit mond vagy tesz. Mivel nem tudom magam elengedni, vele is morcos vagyok sokszor, pedig nem kéne. Az, hogy ha nálunk vagyunk akkor nincs szex soha, már egyértelmű mindkettőnk számára, egyszerűen nem megy, annyira feszült vagyok.

Amint kilépünk a kapunkon, egyből ellazulok, önmagam lehetek, szóval úgy alapból nincs velem baj.

Mennénk gyakrabban barátomékhoz, az ő Szülei szívesen látnak minket és nagyon jó fejek, náluk mindig jó hangulat van és nyugodt lehetek, otthon érezhetem magam.....de szüleim ragaszkodnak hozzá, hogy sokat legyünk nálunk.

De mit csináljak, hogy ne vesszünk össze emiatt állandóan a barátommal?

Meg az is ciki hogy otthon mindig hasmenésem van és gyomorgörcsöm az idegesség miatt, elég kellemetlen mikor ott van így a barátom..

Szóval mi a teendő? Tudok kezdeni ezzel valamit azon kívül, hogy reménykedek hogy együtt maradunk addig, amíg el nem tudok költözni otthonról?


2016. nov. 25. 17:17
 1/9 anonim ***** válasza:
Mielőbb önállósodj vagy legalább költözz koleszba ha még tanulsz.
2016. nov. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
ezt igy elmondtad neki is?
2016. nov. 25. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2016. nov. 25. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ezeket a lecseszeseket hogyan kell elkepzelni? Anyad belecsapja a fejedet a levesbe, ha nem jossz idore vacsorazni, hat ha pattanasod is van akkor meg ki is rohog kozben vagy ravilagit, hogy "kislanyom, megint van egy pattanasod a homlokod kozepen. Hasznald mar a kremet, amit adtam. Sosem hasznalod!".
2016. nov. 26. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
de ha valakit a pattanás nem zavar ellenben a kötekedés igen akkor neki nem pattanás elleni krémre lenne szüksége hanem valami olyan krémre amit ha ráken az anyjára akkor az többet nem kötekszik. és hidd el azt sose felejtené el rákenni.
2016. nov. 26. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Vedd észre, hogy ugyanazt csinálod a lánnyal, mint a szüleid veled. A saját nyomorod vezeted le egy ártatlan emberen.
2016. nov. 26. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
*fiúval, bocsánat. Nem tudom, miért hittem, hogy te vagy a fiú.
2016. nov. 26. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Lány vagyok, és nem ugyanazt csinálom, soha nem piszkálom meg ordítom le semmiért, csak elhúzódok ha ölelgetne, stb. Plusz amint nem nálunk vagyunk, normálisan viselkedek vele.

Amúgy a pattanásos dolog úgy néz ki, hogy reggel felkelek, anyám rám néz, meglátja hogy van egy pattanásom, és fél órát prédikál, hogy mennyire igénytelen és ronda vagyok..

2016. nov. 28. 08:51
 9/9 anonim ***** válasza:
bele kell rugni
2016. nov. 28. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!