Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szüleid lenyúlnak 30 ezret a...

Szüleid lenyúlnak 30 ezret a félre tett pénzedből,de nem tudod pontosan hogy apád vagy anyád volt mit tennél ?

Figyelt kérdés
nettó 130 at keresek havonta, abból 100-at beadok a rezsire meg a kajára (3-an lakunk egy házban) készpénzben félre rakom magamnak a maradékot gyűjtögetésből, apám a héten táppénzen volt, úgy hogy ő rá gyanakszom,de ilyen esetbe hiába vonnám kérdőre úgy is letagadná,meg anyám is sokat panaszkodott már hogy az ő félre tett pénzét is lenyúlja.

2021. febr. 5. 10:53
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
Apám volt szerintem, már csak az a kérdés hogy mondjam e el anyámnak, megint csak a veszekedésüket hallgatnám mint a legtöbbször, és akarok egy nyugodt hétvégét.
2021. febr. 5. 11:50
 12/26 anonim ***** válasza:
87%

Na és akkor mi értelme volt kiírni a kérdést tök ismeretlen emberek felé...???


Mindent tudsz, de nem mersz lépni.


Magaddal kell lemeccselni ezt a problémádat.

2021. febr. 5. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
90%
Leültetném mindkettőjüket, és számonkérném, hogy miért vettek ki belőle. Havi 100-ből szobát bérelve már különköltözve is meg tudnál élni, szóval nem kevés, amit hazaadsz, így különösen elfogadhatatlan lenne számomra, ha még többet elvennének. Ezek után pedig nem tartanék otthon készpénzt.
2021. febr. 5. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
11-es nálunk ez nem szokás,meg amit az imént irtam apámról az sok mindent elárul, anyámmal szorosabb a kapcsolatom,apámmal szinte beszélni alig szoktam annyira nem érdekeltem őt egész életemben.
2021. febr. 5. 11:53
 15/26 anonim ***** válasza:
96%
Tehát eleve egy diszfunkcionális család... :(
2021. febr. 5. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%

Erre pedig nincs más megoldás, mint megkérdezni konkrétan apádat, bármennyire is félsz ettől. Felnőtt, dolgozó ember vagy, nem egy gyerek. Te megdolgoztál azért a pénzért, ezért szamonkerheted ha eltűnik.


Mindenesetre ilyenkor mindig megdöbbenek, hogy emberek hogy élnek ebben az országban, ezzel a pár mondattal szinte el is mondtál mindent...

2021. febr. 5. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
100%

Hagyd a pi..ba. bevallani ugye3 vallana be senki az ilyen csalason beluli lopast. En apám is iszik és még az ajándekba kapott felretett piáimba is kepes volt beleinni es vizzel visszatolteni. Szerinted bevallana valaha? Haha.


Viszont sose tarolj otthon keszpenzt. Esetleg megprpbalhatsz zarhato kis pancelladikat.mini szef utanzatot szerezni, fogalmam sincs mi a neve, de tudd zarni es ne lehessen pusztakezzel szetszedni. Es ezt is alaposan el kell rejtened. Bar szerintem legjonb ha lenne egy dobozod mindenfele kacattal tobb dobozkaval, gyongyokkel, regi levelekkel...a mindenfele osszehanyt kacatokat az alkeszek, drogosok nem.kepesek turelemmel attúrni, igy nem is talaljak meg benne a penzt vagy nem tunik fel neki plusz egy zarhato dobozka.


De inkabb bank. Persze van koltsege, de valassz havi x szaz foeint vagy 1000 forint koltseg vagy apad x havonta 30.000es lenyulasa kozott? Arrol nem.beszelve egyszer tornek be hozzatok es akkor ugrott minde megtakaritasod. Unokbatyamnak tobb szazezer otthon orizgetett penzet a rendorseg foglalta le, mert a lakotarsat buncselekmennyel elkaptak. Sose fogja visszakapni.

2021. febr. 5. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
94%
Ilyen lenyúlós családban érdemes lenne beruházni egy széfre, vagy egy pénzes kazettára.
2021. febr. 5. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem képezd át magad, vagy tovább és keress sokkal jobban fizető állást azután tipli. Tudom, hogy könnyű beszélni, de ilyen közeben maradni, csak téged tesz majd tönkre.
2021. febr. 5. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim válasza:
48%
Ja persze százból már albérletben is lehetne mondja ezt valaki. Igen ám a maradék 30-bol meg éhen halna.
2021. febr. 5. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!