Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Melyik szülőnek nehezebb...

Melyik szülőnek nehezebb elfogadnia, hogy a gyereke meleg/leszbikus?

Figyelt kérdés

2021. febr. 7. 16:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
85%
A korlátolt baromnak, aki nem szereti a gyerekét
2021. febr. 7. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
82%
Ez nem nemtől függ. Attól, hogy a szülő milyen környezetben nőtt fel. Ettől függően bármelyik szülő lehet nyitott és elfogadó, illetve egy homofób s-fej.
2021. febr. 7. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
86%
Szerintem így nem lehet különbséget tenni anya és apa között.Ha igazán szereti a gyermekét úgy szereti ahogy van,én legalábbis így állok hozzá,nekem az a fontos hogy boldog legyen és ha ezt egy azonos nemű társ mellett találja meg akkor én biztos nem állok a boldogsága útjába.
2021. febr. 7. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
51%
Apának a melegséget, anyának a leszbikusságot.
2021. febr. 7. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem ezt családban mindenkinek nehéz
2021. febr. 7. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
70%
apa általában nehezebben emészti meg az ilyesmiket mint anya
2021. febr. 7. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
85%
Általánosságban a nők elfogadóbbak a melegekkel szemben, de ez azért elég családfüggő. Az én szüleim közül például apám szerintem sokkal nyitottabb. De aztán az is fontos kérdés lehet (többek között) hogy melyik szülő szeretne jobban unokát, mert az nyílván nehezebben emészti meg, ha elfogadó, ha nem.
2021. febr. 7. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
23%
Nehezen tudnám elfogadni,hogy nem lesz normális családja,gyermeke.Nyilván ugyan úgy szeretném,de szomorú lennék..
2021. febr. 7. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
13%

Az első gondolatom az lenne, hogy hol rontottam el, miért nem figyeltem jobban, hogy ne érjék beteges, aberrált impulzusok, ne kerüljön beteg társaságba.

A gyerekemet nem utasítanám el, amiben szükséges, segíteném, de azt, hogy aberrált, zsákutca életformát választott, soha nem fogadnám el.

2021. febr. 9. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
4%

1-esnek!

Aki le "korlátoltbarmozza" azt a szülőt, aki a gyerekét életre hívta, világra hozta, felnevelte, csupán azért, mert tragédiaként éli meg, hogy az amúgy egészséges gyereke gyakorlatilag fogyatékos, az nyilván maga is az, és sosem fogja megismerni, mi az élet értelme, mert lemondott a gyerekről, a családról, önmaga folytatásáról.


A fogyatékos akarja önigazolásra felszólítani a normálist. Ezért állampolgári jogait tekintve minden homo is egyenlő, de soha nem lesz egyenrangú a normális, a természet törvényei szerint gondolkodó és élő emberrel. Akkor sem, ha új alkotmányt és új törvényeket erőszakol a normális többségre.

A természet törvényei örökkön örökké érvényesülni fognak.

A fák gyökerei az aszfaltot és a beton is megtörik, áttörik.

Úgy az élet bármely formája.

[link]

.


[link]

.

Nem fogjátok tudni legyőzni a természet törvényeit. Aki pedig arra hivatkozik, hogy "az állatoknál is van ilyen", az lealacsonyítja magát állati szintre. Az EMBER kiemelkedett az állatvilágból és nem az állatokhoz méri magát.

2021. febr. 9. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!