Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mennyire gyakori, hogy két...

Mennyire gyakori, hogy két testvér ennyire szereti egymást?

Figyelt kérdés

Négy éves ikerfiaim vannak és nem tudnak külön lenni 5 percig. Este ölelkezve alszanak el, és napközben is állandóan együtt vannak. Én egyke vagyok ezért furcsa számomra.

37F



2021. febr. 10. 19:49
 1/10 anonim ***** válasza:
99%
Az ikrek között eleve különlegesebb kapcsolat van. Gondolj bele, 9 hónapon át együtt voltak egy méhben. Ennél jobban nem ismerhetsz egy másik embert.
2021. febr. 10. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
76%
Gondolom egypetéjűek. Azonos génkészlettel rendelkeznek. Szinte egymás gondolatait is ismerik.
2021. febr. 10. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Kétpetéjűek, meg lehet őket különböztetni.
2021. febr. 10. 20:04
 4/10 anonim ***** válasza:
92%
Nalunk még csak 2 és fel évesek lesznek. Nagyon szeretik egymást ők is, sokszor ölelik egymást, puszit adnak egymásnak. Egymásra néznek és már most nevetnek, ha rosszat akarnak csinálni és tudjak, hogy rájuk szólunk érte. Egypetejuek.
2021. febr. 10. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
90%
szerintem ez viszonylag ritka, de mindenkeppen pozitiv dolog, remeljuk igy marad a jovoben is ! mi ilyen korban elegge martuk egymast, de mara mar joban vagyunk (17 es 19 eves lanyok)
2021. febr. 10. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
97%
Már születésük előtt is együtt voltak. remélhetőleg a kötelékük jó is marad akkor is ha kamaszodnak majd.
2021. febr. 10. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Károly farkasok ***** válasza:
22%
Normális hogy két testvér szereti egymást?!... A mai világban nem.
2021. febr. 10. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
96%
De jó nekik :) Örülj neki :)
2021. febr. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Én ismerek már felnőtt két petéjű iker fiúkat és ők felnőve is sokkal jobban ragaszkodnak egymáshoz, mint egy átlagos testvérpár. Szerintem az ikrek más kategóriába esnek, ők valahogy jobban kötődnek egymáshoz.
2021. febr. 11. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Én is iker vagyok, kétpetéjűek, de kiskorunkban inkább az volt a szüleim baja, hogy keveset akartam a tesómmal lenni.

Minden előfordulhat.

2021. febr. 12. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!