Érezheti az édesapám?

Figyelt kérdés
Sokszor van az, hogy az édesapámnak is rossz kedve van amikor nekem. De én nem feltétlen nyilvánítom ki az ilyen fajta érzéseimet. Regetegszer küzdők lelkifájdalommal, és amikor ezeket elfolytom a családom elől, valamiért édesapámnak is akkor rossz kedve van. És igazából az érdekelne, hogy az édesapám is érezheti azt, hogy nekem lelki fájdalmam van? Nincs nagyon szoros kapcsolatom édesapámmal és ezért érdekelne annyira.

2021. febr. 14. 19:51
 1/4 anonim ***** válasza:
95%
Persze. Érezheti.
2021. febr. 14. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
94%
Határozottan. Én a nagymamámmal voltam így. Szavak nélkül tudtuk, mit érez a másik.
2021. febr. 14. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
86%
Jó neked, hogy legalább valaki észre veszi ha szomorú vagy!
2021. febr. 14. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
83%

Tudat alatt képes megérezni szerintem, de ez emberfüggő is ki mennyire fogékony az ilyesmire.

Amikor én kicsi voltam, még beszélni is alig tudtam, éjszaka anyukám egyszer csak azt hallotta hogy őt szólítom. Átjött hozzám és én mélyen aludtam, viszont 40 fokos lázam volt.

Akkoriban járt egyébként agykontroll tanfolyamra, tehát fogékonyabb is lehetett a tudatalattija.

Ezek nagyon érdekes dolgok, interneten utána tudsz még olvasni.

2021. febr. 14. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!