Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Vajon mit érezhet, amiért így...

Vajon mit érezhet, amiért így beszél a barátnőmről?

Figyelt kérdés

Előttem sosem mondja, de húgom egyik nap mesélte, hogy amikor szüleinknek szóba jön a barátnőm, apám a neve helyett ilyen jelzőkkel hívja:'a p*csa', 'a k*va*'.


17/f


2017. jún. 9. 12:54
 1/8 anonim ***** válasza:
34%
Talán hallott valamit róla.
2017. jún. 9. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
42%

Apám a mai napig 'a semmirekellőnek' hívja a nővérem élettársát, de ő rá is szolgált.

Kérdezz rá apudnál sztem hallott vmit és azért alázza a barátnődet, ha a barátnő tényleg nem adott rá okot.

2017. jún. 9. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
80%
Én közölném vele, hogy még egyszer meg ne próbálja.
2017. jún. 9. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
89%

Az a kerdes, hogy mennyire jellemzo ez a szohasznalat apadra. Ha alapbol szokott igy beszelni nokrol, akkor lehet csak nem szimpi neki, vagy nem tartja sokra, lehet mondott vagy tett valami a baratnod, ami nem annyira tetezett neki, szoval lehet csupan valami zsigeri ellenszenv.

Ha nem szokott igy beszelni, akkor lehet tenyleg van mogotte valami, tud valamit amit te nem...

2017. jún. 9. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
84%

Nem hinném, hogy olyat tudnak róla, amit te nem, mert elég fiatal(ok) vagy(tok), ha a barátnőd is kb annyi, mint te, és nem lehettek olyan sok ideje együtt, ha eddig is így viselkedett a barátnőd, mint ahogy most, akkor már korábban ezt mondták volna róla. (Jajj ezt nagyon hülyén fogalmaztam meg, de remélem valaki érti)

Azt sem kérdezem meg, hogy biztos a barátnődről mondták-e, mert azt mondod, hogy akkor mondta, amikor a barátnőd szóbakerült.

Húgod csak ennyit mondott? Mit mondtak még?

Amúgy szerintem üljetek le, és kérdezd meg, hogy ők őszintén mit gondolnak a barátnődről, mert ha már most ez a véleményük, akkor mi lesz, ha komolyabbra fordul a kapcsolatotok?

2017. jún. 9. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
89%
Tök sima ellenszenv.
2017. jún. 9. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
88%
Elég szégyen hogy egy a fia korabeli lányról így beszél a 40+ éves fejével .
2017. jún. 9. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
17%

Azt, hogy szivesen lefekudne vele. Bocs ez tudom durvan hangzik, de a ferfiak pont ebben a korban nagyon szivesen mennenek "masfele" (ertsd megcsalnak a feleseguk es nagyjabol barkivel csak van aki megteszi van aki nem).

Apadat szimplan irritalhatja az, hogy egyreszt majdnem felnottel es gondolhatja mar szexeltek (vagy tudja is) es o ettol rosszul vagy furcsan erzi magat es mivel nem tudja kezelni a szituaciot inkabb a csajt leszolja. Masik ezzel akár parhuzamosan is futo erzes, hogy mint irtad van egy hugod. Es o mar arra gondol de kellemetlen lenne, ha a sajat lanya 16-17 evesen jarna egy fiuval (es lehet szexelnenek is) es o akkor igy erezne, hogy a sajat lanya is egy kis k....va. De ez utobbi verziok valojaban normalis erzesek, apukak nem szeretik, ha a lanyaik felnonek es sokaig irtoznak a gondolattol, hogy az o sajat kislanyuk szexualisan aktiv lesz. Siman ezt a sajat viszolygast fejezheti ki. Hiszen a hugodnak csak nem mondhatja, hogy o ne legyen majd ilyen kis k..va viszont egy "idegenre" batran kijelentheti es ezzel hugod szamara bujtatva jelezheti mit gondolna rola is...

Szoval apad vagy perverz es gerjed a csajodra :-), vagy egyszeruen hugod fele ilyen alpari modon probalja jelezni, mit gondol a 16-17 evesen nemi eletet elo lanyokrol. Az elobbi egeszseges ferfira vall es az utobbi is...csak epp nagyon alpari ahogy ezt szova is teszi.

Tenni leginkabb ne tegyel semmit. Max baratnod ne hagyd egyedul apukaddal.

2017. jún. 10. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!