Anyám nem hisz nekem!(?)

Figyelt kérdés

Anyámmal már sokszor előfordult hogy mondok neki valamit és nem hiszi el

Példa: Anya meg kérdezi tőlem, Jóska bácsi megette-e a gulyás levest? Én mondom igen megette. (anya) tényleg? Nem hiszek én neked. Felhívom és meg kérdezem.


Hagyjam rá és fogadjam el, vagy legyek én is ilyen vele? Vagy beszélgessek el vele? Bár az utóbbi nem szokásom..


Pedig olyannak vagyok nevelve hogy ne hazudjak nekiek és jó fiú legyek ezt ők is tudják és így is van. de mégis..



2021. febr. 15. 20:01
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
53%
Hagyd el. Ne érdekeljen, ne izgasd magad ezen.
2021. febr. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem beszélgess el vele, hogy ez neked rosszul esik és nem hazudnál. Ha továbbra is folytatódik, akkor "engedd el"
2021. febr. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim válasza:
81%
Szerintem ne érdekeljen, a saját idejét rabolja azzal, hogy utánajár mindennek. Bár én azért beszélgetnék vele, hogy miért csinálja ezt stb, ha meg folytatja rá kell hagyni, hagy csinálja ha neki jó.
2021. febr. 15. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
88%
Kérdezd meg tőle egyszer, azt, hogy: "Anyám, tényleg te vagy az anyám?" És ha erre azt mondja, hogy igen, akkor mondd, hogy nem hiszel neki.
2021. febr. 15. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
77%
Amúgy, nem lehetséges az, hogy csak szórakozik veled, te meg túl komolyan veszed? Nekem vannak ilyen hülyeségeim anyámmal, de mindketten tudjuk, hogy komolytalan, pl. pont az ilyen is, mint amit leírtál.
2021. febr. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
98%

#5 XDD


Szerintem csak egyszerűen kérdezd meg egy ilyen incidens után hogy: Anya miért nem hiszel nekem?

És ennyi

Én is mindent elmondok ami idegesít vele kapcsolatban, eddig azt hittem mindenki ezt csinálja...hiszen csak az anyád, nem? Csak el kell mondani mit gondolsz, vele lehetsz őszinte

2021. febr. 15. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Nem szórakozik.
2021. febr. 15. 20:15
 8/19 anonim válasza:
64%
3-as vagyok, miért pontoztatok le ennyire?
2021. febr. 15. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
#8 nem tudom, pedig mindenkinek hasznos volt a válasza :D de mind1 is nem éri meg ezzel foglalkozni
2021. febr. 15. 20:19
 10/19 anonim ***** válasza:
97%

Vannak fura emberek.

Szerintem fogadd el h ilyen, ne idegeld magad rajta.

Válaszolsz és számíts rá h nem fogja érdekelni a válaszod aztán ne foglalkozz vele tovább.

2021. febr. 15. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!