Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyám nem hagyja, hogy normáli...

Anyám nem hagyja, hogy normális kamasz kort éljek, mit tegyek?

Figyelt kérdés

2021. febr. 16. 19:12
1 2 3
 1/27 anonim válasza:
96%
Bővebben? Ebből nem tudtunk meg semmit.
2021. febr. 16. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
vagyis?
2021. febr. 16. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:

Ottaludtam tegnap a baratnomnel, nem engedett el, elszoktem, erre ugy mondja mint aki megengedte volna, hogy majd kb 2-3 havonta atmehetek.

Olyan mintha nem is en elnem a sajat eletem, hanem o az enyem.

2021. febr. 16. 19:17
 4/27 anonim ***** válasza:
94%
Hany éves vagy?
2021. febr. 16. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
79%

így aztán komolyan tud venni és felnőttként kezelni:P

Mit vársz elszöksz és kezeljen felelősségteljes felnőttként?

2021. febr. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
70%
Ja, hogy nem csinálhatod amihez éppen kedved szottyan, erre szöksz. Anyád nyilván nem fog elég szigorúan ha ilyen pofátlan tudsz lenni.
2021. febr. 16. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
48%
Húha.. Ez nagyon durva. Képzeld nekem addig anyámmal kellett aludnom egy ágyban, amíg el nem költöztem. Nem volt külön szobám, folyton a nyakamban volt. Na így, hogy teljesedjen be a kamaszkor? Egyébként még mindig nem tudtunk meg semmit, miben nyilvánul meg, hogy nem hagyja élni a kamaszkorod? Mert az, hogy nem enged el a barátbődhöz, nagy cucc.
2021. febr. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
80%
nemtom hány éves vagy, de 16 évesen bennem már akkor volt annyi férfiasság és kiállás, hogy megmondtam, hogy én most megyek és kész, és majd jövök. Bár velem sosem volt baj, nem voltam lógós stb, inkább csak aggódás, de fel kell nőjön az ember egyszer. Kompromisszumot kötöttünk, mindig tudta hol vagyok, kivel vagyok kb. Egy messenger üzenet nem fájt semmibe, hogy cső anya még 2 óráig kocsmázom, vagy xy-nál alszom ne várj. Kommunkáció a kulcs. Sok sikert.
2021. febr. 16. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
Xynal alszom, ne varjra az lenne a valasz h kuldom utanad a rendoroket h hazahozzanak...
2021. febr. 16. 20:01
 10/27 anonim ***** válasza:
66%
És milyen igaza lenne. Tudod mi a módja? Érdemeld ki hogy elengedjenek, ne csak elvárásaid legyenek.
2021. febr. 16. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!