Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért viselkedik így az anyám?

Miért viselkedik így az anyám?

Figyelt kérdés

23/F


Van 1 éves párkapcsolatom. A barátnőmnél többet vagyok, mint otthon. Bevásárolok a barátnőmnél amire szükségük van, mert az anyós pénzt nem akar elvenni tőlem. Otthon nem alszom, de járok haza, megnézni a szüleimet, testvéremet, nagyszüleimet.

Van probléma munkában, és azt mondják a szüleim, hogy nincs igazam biztos, biztos nem úgy végzem a munkát ahogy kéne. Pedig a munkában mindenki dicsér engemet, hogyan dolgozom. Hogy iskolában is voltak problémáim mikor alapiskolába jártam, be jöttek iskolába a szüleim rendet tenni, és az igazság más volt. Nem volt más az igazság, csak engemet fenyegettek. Nálunk otthon mindig csak a negatívum, semmi pozitívat nem mondanak. Mindig csak a rossz a rossz.

Hogy nem tudom Mi újság otthon, nem járok haza. Hogy gondolta, ha lesz barátnőm, hogy megváltozom.

Hogy változzak meg.

Hogy nem beszélek velük.

Mikor koronavírusos fertőzött voltam, engemet vádoltak, hogy én tőlem kapták el. De bezzeg ők járnak családi látogatásokba, és aztán futkároznak tesztre, aztán nekem is tesztre kell mennem, mert kontaktusba kerültem a szüleimmel. Én a barátnőmmel ne menjünk sehova de ők járnak fel és le.


Ez normális szerintetek?

Miről beszéljek velük?

Mit csináljak?


2021. febr. 17. 16:36
 1/5 anonim ***** válasza:
14%

Nyilvánvalóan az a bajuk, hogy élősködsz anyósodékon.


Mert momentán EZT csinálod. Ott élsz, de semmibe nem adsz bele...bevásárolsz néha? Húha, de fogyasztod a vizet, az áramot, ami nem két fillér egy hónapban/fő.


Ha annyira felnőttet akarsz játszani, akkor ezt ne más kontójára tedd, hanem KÜLÖN lakásban.

2021. febr. 17. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
82%

#1

Leírta hogy pénzt nem vesznek el tőle, akkor mégis miről beszélsz? Lehetősége sincs beleadni anyagilag semmibe, a néhai bevásárlásokon kívül, valószínűleg az anyósékat sem zavarja hogy van plusz egy fő, hiszen ha zavarná akkor minimum a markukat tartanák, de ez esetben épp ellenkezőleg történik a dolog...

2021. febr. 17. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Akkor most mégis mit tegyek?
2021. febr. 17. 18:31
 4/5 anonim ***** válasza:
91%

Ez mennyi ideje folyik? Valószínűleg még nemtudták, és nem is akarják elfogadni hogy a "kicsi fiúk" (semmi bántás, csak egy szülői szemszögbőli kijelentés, félre ne értsd:)) felnőtt és már-már gyakorlatilag külön él. Gondolni lehet hogy ezt az afféle stresszt úgy kezelik hogy téged bántanak amiatt hogy más került az életedbe, más a fontossági sorrended, máshol laksz és még sorolhatnám.

Ha nem régóta vagy külön akkor ez teljesen normális, ha már több éve akkor tovább kell filóznom a témán :DD

2021. febr. 17. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Már 1 éve van ez. Állandóan le néznek. Akármit mondok mindig ellenem vannak. Aztán nem egyszer azt mondták, hogy egy lánynak lehethogy tetszem és idősebb is. És most mit csináljak? Ugorjak rá? Hisz van barátnőm.
2021. febr. 19. 09:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!