Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit reagálnál, ha kiderülne a...

Mit reagálnál, ha kiderülne a 18 éves lányodról, hogy a srác, akit párjaként mutatott be csak a legjobb barátja?

Figyelt kérdés

A srác a legjobb barátja, és igazából a srác húgával van együtt. Ezek szerint amikor a sráccal alszik a srácnál, akkor valószínűleg a srác húgával alszik. Néha viszont a srác is átjön hozzátok.


Mit gondolnál, ha kiderülne egy ilyen?


2021. febr. 19. 19:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Most akkor a lány leszbikus, és fél elmondani a szüleinek?

Milyenek emberek? Elítélnék? Ha megbékélnének vele, akkor feleslegesek az ilyen színjátékok, mert úgyis minden hazugság kiderül előbb-utóbb. Egy szülőnek a gyereke mindig a gyereke marad, akármelyik nemhez is vonzódik.

2021. febr. 19. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
95%

Csalòdnèk benne, hogy hazudott. Keresnem magamban az okot, hogy miert nem bízik bennem annyira, hogy felvallalja önmagat.

Te ki vagy a sztriban?

2021. febr. 19. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
95%
Önvizsgálatot tartanék, hogy miért játszik kettős játékot a lányom, miért nem tud, mer őszinte lenni hozzám, és a hogy a "legjobb barát" fiú miért megy bele ebbe a színjátékba.
2021. febr. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
96%
Csalódnék magamban, amiért nem voltam képes egy olyan közeget biztosítani a lányomnak, ahol őszintén képes felvállalni előttem a szexuális identitását, aztán biztosítanám róla, hogy előttem nem kell hazudoznia, pláne nem egy ilyen kellemetlen szituációba beleerőltetnie magát. Megmondanám neki, hogy engem nem érdekel kit hoz haza, csak legyen egy tisztességes ember és bánjon bele jól.
2021. febr. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

3, gondolom azért megy bele a fiú, mert a lány kérte meg, és ezek szerint jó barátok, ha a fiú próbál ezzel segíteni a lánynak. Lehet, hogy a lány fél, hogy mi lenne a reakció otthon, ki tudja, lehet, hogy az anya homofób és senkit nem fogad el aki a saját neméhez vonzódik, a fiú meg belement a lány kedvéért ebbe, hogy ne legyen baja a lánynak. Ha így van akkor nagyon jó barát szerintem, hogy ezt megteszi a lányért, de a másik az, hogy ez a színjáték nem tarthat örökké, előbb utóbb fel kell vállalnia magát. Szerintem jobb előbb mint utóbb, de mondom nem ismerem a helyzetet, lehet, hogy az anya annyira elvakultan és durván homofób, hogy utcára tenné a gyerekét ezért, vagy a lány aggódik feleslegesen, mert lehet, hogy semmi nem történne, ha az anyja megtudná az igazat, és hamar túltenné magát rajta.


Hogy a kérdésre is válaszoljak, én az anya helyébe nem érteném, hogy miért nem merte elmondani nekem ezt a gyerekem, csalódott lennék, hogy annyira nem bízik bennem, hogy inkább egy színjátékot adott elő, minthogy elmondja az igazat. Én nem tudnám kitagadni a gyerekem, akkor sem ha embert ölne, ehhez képest, hogy a saját neméhez vonzódik az semmi nem lenne, és ugyanúgy a gyerekemnek tartanám.

2021. febr. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Tipikus alibi barát. A nagyon szigorú családoknál szoktak bemutatói alibi barátokat, hogy a szülők ne gyanakodjanak
2021. febr. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Én a lány barátnője vagyok. Egy ideje együtt vagyunk, de az ő szülei szülei nem túl elfogadóak a melegekkel kapcsolatban(az én szüleim tudnak arról, hogy mi van). A párom meg a bátyám legjobb barátja, igazából úgymond miatta ismertük meg egymást
2021. febr. 19. 20:50
 8/14 anonim ***** válasza:
92%
bar nem idealis, de meg mindig jobb mintha eltiltananank titeket egymastol.
2021. febr. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
szülőként magamba néznék, hogy mit ronthattam el. miért érzi úgy a gyerekem hogy ezt titkolnia kell előttem? nem kommunikáltam érthetően, hogy elfogadom őt? hogy engem nem érdekel, kit szeret, mert ő a gyerekem, feltétel nélkül elfogadom őt és szeretem.
2021. febr. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk az ilyen úgy derülne ki, hogy elmondja. Ha ez a te helyzeted, akkor sajni, hogy nekem.kell közölni, de borzalmas szülő vagy, akinek a saját vére hazudik. Nagyon szomorú.
2021. febr. 20. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!