Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy reagálnátok, ha kiderülne...

Hogy reagálnátok, ha kiderülne, hogy a legjobb barátotok meleg?

Figyelt kérdés
2020. jún. 7. 14:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
23%
Onnantol gondolom lenne egy legjobb baratom, aki meleg. De ha rammozdulna, ugy meg vernem, mint bzi a fszat.
2020. jún. 7. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
94%
Ha a legjobb barátom, akkor nem derülhetne ki váratlanul, mert tudnám róla.
2020. jún. 7. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
94%
Örülnék, hogy van legjobb barátom, eddig nem tudtam róla, hogy lenne.
2020. jún. 7. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
13%
Otthagynàm.
2020. jún. 7. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, sok dolog magyarázatot nyerne. Röhögnénk egy jót a sikertelen kerítős próbálkozásaimon, kapna egy tockost, hogy miért nem mondta hamarabb, aztán menne tovább az élet.
2020. jún. 7. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Barackoshányás ***** válasza:
92%
,,oké''
2020. jún. 7. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
30%

Azt gondolnám hogy nem fogom látni tologatni babakocsiban a saját gyerekét maximum a testvérével, a testvérének a gyerekét tollva.


Hacsaknem egy spermabankba nem járt ha nő ha pasi úgy maximum ha örökbe fogad gyereket de manapsag mar szigorubbak az örökbefogadási szabályok.

2020. jún. 7. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, hogy a kérdező keresett meg privátba, de itt válaszolnek remelen nem haragszol. Mondták már anonim chaten és levelezőn ismeretlenek. Az anonim chaten udvariasan jeleztem hogy hetero és demiszexualis vagyok a levelezőn meg már másodjára talált rám egy biszex házas nő, de jeleztem neki hogy én nem ezért vagyok itt. Megmondom oszinten egy kisse el is vagyok keseredve mert az emberek nem tudnak olvasni. Mellesleg honnan tudhatom hogy nem e harmadikat akarnak így beszervezni. Udvariasan elköszöntem. A barátságban amúgy szerintem nem így működnek a dolgok ahogy te képzeled. De pl. Testvérem napi szinten mozgott meleg kollegák között, ő hetero. Minden attól függ hogy milyen személyiség a barát, mert egy barát akkor legjobb barát ha tiszteletben tartja hogy a baratja hetero. Ha meg vannak erzesei a baratja irant akkor az elkoszonos dolog mert ugy mindkettonek lelkileg nehez teher. Es abbol csak allando fusztracio erzes lenne. Én nem tudom hogy reagálnék az első gondolataimat írtam le csak.
2020. jún. 7. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
93%

Az egyik közeli barátomról kiderült, hogy meleg. Nem változott semmit sem a barátságunk. Először persze meglepődtem, de rájöttem, hogy ő eddig is az volt aki, és ha úgy kedveltem, akkor így is. Nem a világ vége.

Persze megmondtam neki, ha esetleg rám akarna mozdulni, akkor azt verje ki a fejéből, de szerencsére nem vagyok az esete.

2020. jún. 7. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Támogatnám? Sose hagynám ott egy barátomat,csak azért mert meleg.
2020. jún. 7. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!