Mit csinálnátok?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

A húgom (L21) és édesanyám (L43) között már egy ideje nem felhőtlen a kapcsolata. A húgomnak van egy pár hónapos kapcsolata (kb 3-4).


Most elhatározta, h a sráchoz szeretne költözni. Édesanyám és a srácnak a szülei még soha sem találkoztak. Szóval így nem igazán van semmi információm.


A srácnak szülei pedig mondják a húgomnak, h költözzön oda. Szívesen látják...


Ezekről én mostanság értesültem. Nem tudom, h mitévő legyek. Egyik mellett sem szeretnék állás foglalni, mert akkor a probléma nem fog megoldódni. Én meg nem szeretnék belekeveredni. Viszont, ha most nem teszek valamit akkor szét fog hullani a családom.


Egyelőre teljesen úgy látom, h a dolgok csak akkor fognak oldódni, ha valamilyen szinten belekeveredek.


Ha ti szülők/testvérek lennétek engednétek ezeket? Vagy hagynátok a dolgot és néznétek mi sül ki belőle?



2021. febr. 25. 07:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem a gondodat. A húgod felnőtt, élné az életét. Lépj tovább.
2021. febr. 25. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
91%
Mondd meg nekik hogy hagyjanak ki a kettejük közötti konfliktusokból, mert mindkettőjüket szereted,és nem akarsz igazságosztót játszani, egyébként se gondolod hogy túl sok közöd lenne hozzá.
2021. febr. 25. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
95%

Nem értem a problémádat! Meg anyádét sem!

A testvéred felnött nö, a párjához akar költözni, megteheti! Ezen miért kell problémázni bárkinek is????

2021. febr. 25. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
7%

Mondjuk 3-4 hónapos kapcsolatnál illene egymást meghívni ebédelni ha már a lány oda akar költözni legalább " lássátok hova megy"

Mondd hugodnak szeretnétek elmenni egy ebédre hiszen úgyis látogatnátok nem?



Felnőtt azt csinál amit akar, nyílván menekül szegény otthonról

2021. febr. 25. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát a 21 éves azt csinál, amit akar nem kell már az anyja engedélye. A testvér engedélye meg soha nem is kellett.
2021. febr. 25. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
82%
4-es: ugyan miért "illene" meghívni bárkit is, a másik családot meg végképp nem!
2021. febr. 25. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
2%

Azért, mert ha már a fiam lánya ideköltözik akkor szeretném megismerni az ő családját is meg fordítva nem?

Legalábbis felénk így szokás.


Vannak esetek ha egy alkholista drogosak a szülei akkor nem hívom meg,de itt jelenleg nincs erről szó csak annyi hogy a lány az anyukával nincs jóban.

2021. febr. 25. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
73%
#7 de az nem lehet hogy a csaj + a barátja szülei már találkoztak???
2021. febr. 25. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%

"Édesanyám és a srácnak a szülei még soha sem találkoztak. Szóval így nem igazán van semmi információm."


Ebből a mondatból én azt szűrtem ki, hogy nem, ezért írtam, hogy ismerkedjenek meg előtte hátha látná az anyja is, hogy jó helyen lesz és kedvesek a fiú szülei is ennyivel kevesebb vita lenne talán.

2021. febr. 25. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
96%

Semmit nem kell csinálj, mert semmi közöd a FELNŐTT húgod életéhez.


Mi már 3,5 éve együtt éltünk a barátommal, mikor a szülők találkoztak először, és?

Jóideje felnőttek vagyunk, saját keresettel, élettel, a szülőknek nincs beleszólásuk, hogy mit csinálunk. Ha kérdezik, megmondjuk, a tanácsukat meghallgatjuk és ennyi.

2021. febr. 25. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!