Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csinálnátok a gyereketekke...

Mit csinálnátok a gyereketekkel, ha délben kelne fel?

Figyelt kérdés

2020. dec. 21. 14:22
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
11%
Nyakon önteném egy vödör vízzel.
2020. dec. 21. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
96%
Semmit
2020. dec. 21. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
96%
téli szünetben? az égvilágon semmit
2020. dec. 21. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 vonószenekar ***** válasza:
90%

Attól függ, hogy miért kelt délben.

Az én fiam ma 11 körül kelt, azt mondta, hogy hajnali 4 óráig tanult.

Ha Neki így jó, miért piszkáljam?

2020. dec. 21. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
78%

Amikor nem volt semmi dolgom, semmit nem csinált velem az apám. Évekig keltem fel hétvégente és nyaranta délben vagy koradélután. Óvodásként is éjjeli bagoly voltam, nem tudtak elaltatni.


Aztán több mint egy éve lettek kutyáim, akik miatt kell legkésőbb 10-kor felkelnem, de inkább előbb.


Ha lenne gyerekem, ugyanígy csinálnám. Fog elégszer korán kelni. Ha van kötelessége, azt végezze el, legyen szó bármiről, megbeszéltről, online óráról vagy személyes ügyéről. Ha nem kelne fel, pedig megbeszélt, akkor pedig egy bögre langyos vizet öntenék rá. Nem egy vödörrel, nem jéghideget, csak érezze a törődést, hogy amit vállalt, azt csinálja meg és keljen fel.

2020. dec. 21. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
97%
Én is átfordulnék a másik oldalamra és örülnék, hogy addig is nyugi van.
2020. dec. 21. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
92%
Attol fugg. Ha a gyerekem tanul vagy dolgozik, esetleg mindketto, akkor nyugodtan pihenjen, nem bhaszogatnam ilyesmikkel. A hazimunkat meg lehet csinalni delutan is, nem kell ezert hajnalban kelnie. Ha amugy otthon van, es nincs dolga, es allandoan delben/ delutan kel fel, nem segit be semmibe, nem keres munkat honapok ota, tenyleg csak ugy van, na akkor nyilvan mar jonnenek a szankciok. Turelmes ember vagyok, tamogatom en szivesen, de nem lehet csak ugy lenni es sodrodni eveken keresztul, valahol meg kell huzni a hatart.
2020. dec. 21. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
95%
Semmit
2020. dec. 21. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 Shai-Hulud ***** válasza:
94%
Meghagynám neki, hogy ne ébresszen fel ilyen korán.
2020. dec. 21. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
94%

Milyen kérdés ez már? Így a szünidő első napjaiban? :D

Örülnék, hogy nem kell felkelnem reggelit készítenem. Elég lenne majd csak az ebéd.


2 örökké éhes, zabagép kamasz anyukája

2020. dec. 21. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!